Microsoft Xbox One Wireless Controller Black Bazar

Kód: 5913-B0
Bazar
Značka: Microsoft
1 399 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

K herní konzoli Xbox One, která je hrdým nástupcem legendárního Xboxu 360, patří také vylepšený bezdrátový ovladač. Chlubí se inovovaným designem a výbornou ergonomií, plným začleněním baterie do těla a zachovaným rozmístěním všech tlačítek, na něž jste zvyklí. Směrové páčky dostaly přesnější senzory a nový zdrsněný povrch, takže neztratíte kontakt ani v zápalu hry. Herní prožitek vám pomůže vylepšit také vibrační zpětná vazba, která inteligentně převádí podněty ze hry do konečků vašich prstů. Všechny zmíněné výhody si užijete i na stolním počítači, ke kterému stačí ovladač připojit USB kabelem, nebo dokoupit kompaktní adaptér pro bezdrátový přenos.

Ještě lepší design
Coby nástupce legendárního ovladače k Xboxu 360 stála novinka před těžkým úkolem. Design následoval moderní trendy, ale nedošlo k žádným ústupkům v oblasti ergonomie. Po stránce pohodlí a uživatelské přívětivosti naopak Microsoft pokročil například plnou integrací baterie do těla ovladače, takže se již nesetkáte s jejím výčnělkem.

Dokonalá zpětná vazba
Ovladač Xbox One Wireless Controller je nástupce mnohokrát oceňovaného ovladače pro konzoli Xbox 360. Ještě intenzivnější prožitek z hraní přináší funkce Impulse Trigger, která vám zprostředkuje vibrace v konečcích prstů. Ucítíte každý náraz, bouračku i zpětný ráz zbraně. Nevídanou přesnost ovládání poskytnou přepracované páčky a vylepšený směrový ovladač.

Kompatibilita
Pro bezdrátové připojení k jinému zařízení jako například PC, notebook nebo tablet se systémem Windows 10 je k zapotřebí bezdrátový adaptér.

S bezdrátovým adaptérem pro Xbox můžete připojit až 8 bezdrátových ovladačů pro Xbox najednou a hrát hry bezdrátově a společně.

Nechcete-li ovladač používat bezdrátově, můžete jej připojit USB kabelem.


Informace o bazarovém zboží

Veškeré bazarové produkty prochází důkladnou kontrolou a testováním našimi servisními techniky. Není-li u produktu uvedeno jinak, garantujeme 100% funkčnost zařízení a poskytujeme na něj záruku 12 měsíců. Zboží nemusí být v původní krabici a může jevit známky běžného opotřebení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače pro Xbox One
Stav: Použité
Typ: Ovladače
Kategorie: Ovladače, Příslušenství, Xbox
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 8.5.2020 20:10
Chcel by som vedieť za akú dlhú dobu by mi došiel ten ovladač na Slovensko do Spišskej Novej vsi to je na Východe Slovenska kedže je teraz ten Corona vírus?
Odpovědět
L Avatar autora ovladač 16.10.2018 12:59
dobry den pujde tento ovladac na pc ? pocitac ma bluetooth ,nebo bude potřeba dokoupit adapter k pc ?nebo nebude fungovat na pc vůbec dik za odpověď.
Odpovědět