Pokémon TCG: Sety a kolekce

 

Pokémon sety a kolekce jsou nejrychlejším způsobem, jak rychle získat velké množství karet. Tyto speciální balení obsahují rozšiřující boostery, ale také silné karty Pokémonů V, VMAX, VSTAR a ex. Každý rok vychází nové edice a s tím i nové sety, kolekce a hlavně spoustu nových Pokémonů. U nás máš na výběr z V, VMAX, Ex a VSTAR boxů, Trainer's Toolkitů, Stadium boxů a různých kolekcí.

#showmore#

Pokémon V Boxy jsou vhodné pro zkušené hráče, ale především pro vášnivé sběratele. Jedná se o skvělý způsob, jak rozšířit svou stávající sbírku o nové karty silných Pokémonů V. Součástí balení jsou také 4 rozšiřující booster balíčky, foilová karta a kód do online hry Pokémon TCG Online. V některých edicích můžeš rovněž najít velkou Jumbo nebo Promo kartu. V Pokémon VMAX boxech naopak najdeš 5 rozšiřujících booster balíčků, V a VMAX karty.

Pokémon ex Boxy jsou skvělou startovní sadou pro začínající hráče a sběratele, kteří chtějí rychle získat karty silných Pokémonů. Každá sada obsahuje foilové, Promo a Jumbo nebo Oversize karty Pokémona ex. Dále zde najdeš 4 booster balíčky, kód do online hry Pokémon TCG a v některých edicích také sběratelský pin.

Stadium boxy jsou určené pro ty hráče, kteří si chtějí zahrát formát "postav a hrej". Najdeš tak zde vše potřebné k sestavení vlastního ultimátního balíčku. Sada se skvěle hodí pro menší Pokémon TCG turnaje, ve kterých můžete hrát o doplňkové boostery z balení. Součástí této sady jsou také dva individuální Build & Battle balíčky po 40 kartách, foilové promo karty, balíčky rozšíření, karty energie, kostky a žetony kondice.

Ultimátní balení pro turnajové hraní potom získáš s Trainer's Toolkitem. Toto balení obsahuje veškeré důležité příslušenství pro každého trenéra, který se chce pustit do karetních turnajů hry Pokémon TCG. Najdeš tu přes 50 Trainer's karet pro stavbu balíčku, karty Pokémonů V, více než 100 karet energií, 4 rozšiřující booster balíčky, 65 obalů na karty, 6 turnajových kostek pro označení zranění, 2 žetony pro označení kondice, VSTAR marker a samozřejmě detailní pravidla hry.

Oblíbené jsou mezi hráči a sběrately také různé kolekce. Například v Pin Collection najdeš promo kartu, 3 booster balíčky a sběratelský odznak. Paldea Collection zase nabízí 3 foilové promo karty, jednu foilovou oversize kartu, 4 booster balíčky a sběratelský odznak. Pro turnaje se skvěle hodí kolekce Premium Tournament, která obsahuje full-art foilovou kartu, 3 další foilové karty, velkou kovovou minci, 2 žetony pro označení kondice, 6 turnajových kostek, 7 booster balíčků a 65 obalů na karty. A dárkové balení Premium Collection má v sobě promo kartu pokémonů V, VMAX a VSTAR, 6 booster balíčků a akrylový žeton pro techniku VSTAR.

15 položek celkem

Cena

4291049
14291049

Značky

Série

Speciální karty

Položek k zobrazení: 15
Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Binder Collection 3594
Pokémon TCG: Back to School - Collectors Chest
749 Kč
34615
Pokémon TCG: Paldea Collection - Sprigatito
549 Kč
56954
Pokémon TCG: Paldea Collection Fuecoco
549 Kč
28478
Karty Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box
599 Kč
8773
Karty Pokémon TCG: Battle Academy 2022
Tip
649 Kč
7338