Konzole PlayStation 4 | PS4

12 položek celkem

Cena

449010990
1449010990

Značky

Generace

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 12

Jedinečná, legendární a báječná. Přesně takto by se dala popsat konzole PS4. Svým skvělým designem se hodí do každého obývacího pokoje, zatímco svou pestrou nabídkou titulů dokáže nalákat i toho nejnáročnějšího hráče.

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. K tomu se výborně hodí nabíjecí stanice a stojany, které ti v úporných vedrech tvůj PlayStation ochladí a zároveň nabijí ovladače. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořádný herní zážitek ti potom zajistí herní sluchátka, přičemž se nemusíš bát toho, že budeš svým hraním rušit noční klid. A pokud se chystáš na dovolenou, ale svojí PS4 rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!