PlayStation 4

#showmore#

Jedinečná, legendární a báječná. Přesně takto by se dala popsat konzole PlayStation 4. Svým skvělým designem se hodí do každého obývacího pokoje, zatímco svou pestrou nabídkou titulů dokáže nalákat i toho nejnáročnějšího hráče.

A o jaké tituly se vlastně jedná? Co třeba závodní Gran Turismo 7, dystopický Cyberpunk 2077, hororový Resident Evil, nebo oblíbený Minecraft. Pokud scháníš PlayStation kvůli jeho nabídce exkluzivních titulů, tak ti nesmí uniknout skvělé značky jako je Horizon Zero Dawn, The Last of Us, či Uncharted. Na PlayStationu 4 si vybere opravdu každý, třeba fanoušci závodních her, multiplayeru, hardcore her, RPG, ale i ti nejmenší v kategorii dětské a lego hry. Neangličtináři naopak ocení tituly s českými titulky.

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. K tomu se výborně hodí nabíjecí stanice a stojany, které ti v úporných vedrech tvůj PlayStation ochladí a zároveň nabijí ovladače. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořádný herní zážitek ti potom zajistí herní sluchátka, přičemž se nemusíš bát toho, že budeš svým hraním rušit noční klid. A pokud se chystáš na dovolenou, ale svojí PS4 rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem