Playstation 4

Sony PlayStation 4 je jedinečná konzole, která nabízí možnosti hraní jak zapáleným hráčům, tak těm příležitostným. PlayStation 4 je nejrozšířenější konzolí na světě, a proto u nás seženete jak nové, tak bazarové kousky různých parametrů (PS4 Fat, PS4 Slim, PS4 Pro). Když budete mít dávku štěstí, ulovíte u nás i limitované edice.
Pokud Vás nebaví celé dny prosedět u hraní her, bude pro Vás nejlepší variantou ovladač PlayStation Move, či virtuální zábava v podobě PlayStation VR, které Sony nabízí.

Velkou předností této platformy je široké spektrum exkluzivit, kterými se PlayStation 4 může pyšnit. Jsou to pecky jako Days Gone, Uncharted 4, Spider-man, God of War, Horizon Zero Dawn nebo očekávaná The Last of Us Part II a samozřejmě spousta dalších.

Mrkněte na naši nabídku PS4 her za férové ceny nebo si pořiďte ke konzoli příslušenství jako jsou dobíjecí stanice, stojany, větráky, tašky a další, které jinde neseženete! Pokud konzole zlobí, nezoufejte, protože pro Vás také neustále rozšiřujeme nabídku náhradních dílů pro všechny generace konzolí PlayStation 4.

 

Omlouváme se za momentální nedostupnost zboží. Kvůli zvýšenému zájmu je nově naskladněné zboží ihned rozebráno. Do pár dní naskladníme další kusy. Děkujeme za trpělivost.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.