Konzole PlayStation 4 | PS4

11 položek celkem

Cena

44907990
144907990

Značky

Generace

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 11

PlayStation 4 je už od svého vydání v roce 2013 jedna z nejoblíbenějších konzolí mezi hráči. Je to především díky vysokému grafickému výkonu, který ti umožní hrát tvé oblíbené tituly ve vysokém rozlišení. Skvělou funkcí je také Share Play, kdy můžeš hrát s kamarády na jedné konzoli, a podpora PlayStation VR her, které tě s dodatečným zařízením ponoří do světa virtuální reality. Samozřejmostí je i dostatek aplikací, jako je YouTube, Netflix, Twitch nebo Spotify. Jedná se tak o skutečně plnohodnotné multimediální zařízení. Vybrat si přitom můžeš hned z několika revizí, kterými konzole PlayStation 4 prošla.

S PlayStation 4 Pro získáš nejvyšší možný výkon a hry v rozlišení 4K. Díky 1 TB úložišti budeš mít navíc spoustu místa na všechny své oblíbené hry. Naproti tomu původní PlayStation 4 a PlayStation 4 Slim nabízí menší výkon, ale jsou také levnější. Hry u obou verzí je sice možné hrát pouze ve Full HD, ale PlayStation 4 Slim je ze všech dostupných revizí nejlehčí a nejmenší, takže si ho můžeš vzít třeba s sebou na dovolenou. Díky své cenovce se také jedná o skvělou konzoli pro příležitostné hráče. 

K PlayStationu se pojí řada skvělých titulů, které jsou velice oblíbené. Pro online hráče se skvěle hodí i předplatné PS Plus. Velmi žádané jsou také různá příslušenství, včetně pohodlného ovladače DualShock 4. A pokud jsi skutečným fanouškem PlayStationu, tak se to neboj ukázat s povedeným merchem.