Hry na Nintendo Switch

#showmore#

Tituly z produkce Nintendo nabízí pestrou nabídku zážitků pro každého člena rodiny. Chybět zde samozřejmě nesmí legendární série Mario ani populární Pokémoni. Na své si přijdou také fanoušci adventur, kde kraluje netradiční fantasy The Legend of Zelda: Breath of the Wild. U nás si vyberou i Ti nejmenší hráči, a to v kategorii Dětské hry, kde najdeš například celosvětový hit Minecraft, ale rovněž celou plejádu LEGO her, a to od kouzelnického světa Harryho Pottera, až po předalekou galaxii Hvězdných Válek.

Hledáš spíše něco pro hraní ve dvou? Pak svého kamaráda můžeš vyzvat na taneční souboj v Just Dance, nebo si s ním zasportovat v Nintendo Switch Sports. S přípravou pořádného mejdanu ti potom pomůžou párty a rodinné hry.  Pokud potřebuješ po náročném dni uvolnit trochu páry, dej se do módu bojových her, nebo popadni zbraň a pokrop své nepřátele žhavým olovem ve střílečkách. Skvěle se dá také relaxovat u simulátorů a vyzkoušet si tak různé profese.

Každou hru pro Nintendo Switch lze hrát v handheld módu, takže můžeš své oblíbené hrdiny vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou. V takovém případě doporučujeme zabrouzdat do kategorie příslušenství a vybrat si ten správný ochranný obal.

Fotografie her jsou ilustrační. Informace o jazykové mutaci a speciálních edicích daných titulů jsou uvedeny přímo v názvu.

 

Stránka 1 z 5 - 152 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 152 položek celkem