Pokémon boostery

67 položek celkem

Cena

99999
199999

Značky

Série

Speciální karty

Typ produktu

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 67
Pokémon TCG: Tin Spring 2022 Umbreon
579 Kč
3285
Pokémon TCG: Tin Divergent Powers Decidueye
6634

Pokémon boostery jsou balíčky karet z Pokémon TCG, které slouží k rozšiřování sbírky nebo herního balíčku. Klasický booster obsahuje 10 náhodných karet, které mohou zahrnovat Pokémony, energie, trenéry a speciální karty, díky nimž mohou hráči vylepšovat své taktiky, objevovat nové kombinace a zlepšovat své dovednosti ve hře.

#showmore#

Booster balíčky jsou prodávány samostatně nebo jako součást sběratelských sad a kolekcí. Kromě klasických boosterů můžeš narazit také na Pokémon checkline blistery (konkrétní karta navíc), Premium checkline blistery (několik konkrétních karet navíc) nebo další speciální sady. V boosteru můžeš najít opravdu vzácné kousky, včetně Pokémon V, VMAX, holografických a ultra-rare karet, které jsou mezi sběrateli velmi ceněné.

Otevření boosteru je vždy vzrušující záležitost, protože hráč nikdy neví, jaké karty se v něm nacházejí. Je to skvělý způsob, jak rozšířit svou sbírku, získat nové a silné Pokémony, doplnit energie nebo získat unikátní a sběratelské kousky.

Každá Pokémon TCG edice a rozšíření má své vlastní boostery, které se zaměřují na jiné Pokémony. Pokud je chceš posbírat všechny doporučujeme boostery z poslední edice, což je v tuto chvíli Scarlet & Violet.