PlayStation 3

#showmore#

Že už je PlayStation 3 vysloužilá konzole? Omyl! Ačkoliv existují novější členové PlayStation rodiny, jako je PS4 a PS5, dokáže PlayStation 3 pořád nabídnout skvělé tituly a nesmírnou zábavu. Hledáš-li to pravé na občasné večerní chvilky, pak je tato konzole přesně pro tebe!

Her na tuto legendární konzoli je více než dost. Mrkni například na skvělé příběhovky, kde dominuje postapokalyptický svět The Last of Us, božské God of War a hledač pokladů Nathan Drake ze série Uncharted. U nás si vyberou i Ti nejmenší hráči, a to v kategorii Dětské hry, kde najdeš například celosvětový hit Minecraft, ale rovněž celou plejádu LEGO her, kde se například ocitneš v kouzelnickém světě Harryho Pottera.

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořád sis nevybral žádné nové vychytávky? Nevadí, mrkni do naší sekce ostatní příslušenství pro PS3, kde si už určitě vybereš.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem