Příslušenství pro PlayStation 4

#showmore#

Hledáš nové vychytávky pro svůj milovaný PlayStation 4, nebo postrádáš další ovladač pro svého kamaráda? Pak jsi na správném místě. U nás nalezneš vše, díky čemu bude tvá konzole tím správným místem pro zábavu. Koukni třeba na parádní stojany, které ti dobijí ovladače a zároveň ochladí konzoli. Z ovladačů určitě nepřehlédni naši nabídku ovladačů Sony DualShock. Milovníci série Call of Duty ocení povedený Dualshock 4 Green Camouflage, zatímco noční tvorové zase elegantní Dualshock 4 Jet Black. Nezapomeň ani na nabíjecí stanice, to aby tvé ovladače měly vždy plnou energii. Nemusíš už pak nikdy ztrácet čas při dobíjení jednoho ovladače. Pořiď si dva, společně se stanicí a ovladače mezi sebou jednoduše střídej.

Ať už takový nebo jiný, nezapomeň se o své ovladače řádně starat a obdarovat je ochrannými obaly a návleky. Ideálně obaly slouží jako rozlišováky při hraní her pro více hráčůK pořádnému vybavení nesmí chybět právě herní sluchátka. Co třeba Sony Pulse 3D Wireless Headset, disponující pohlcujícím 3D zvukem? Nemusíš se pak bát, že budeš při hraní svojí oblíbené závodní hry rušit všechny sousedy tím, jak pořád šlapeš na plyn.

A pokud se chystáš na dovolenou, ale svojí PS4 rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

 
49
64901496490
Značky
 
Kompatibilita
Stav
Typ příslušenství

Stránka 1 z 3 - 100 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 100 položek celkem