Retro konzole

20 položek celkem

Cena

2995990
12995990

Značky

Stav

Položek k zobrazení: 20

Videohry nemusí být vždy o moderních technologiích, ale také o starých dobrých peckách. Díky retro konzolím si můžeš takové hry zahrát i ty. Ponoř se třeba do minulosti s původním PlayStationem z roku 1995, nebo s jeho Slim verzí z roku 2000. Objev tak začátky slavných videoherních sérií. Skvělou nostalgii zažiješ i s legendární konzolí PlayStation 2 i v jejím speciálním stříbrném provedení. Vyber si některou z oblíbených her pro PlayStation 2 a pusť se do hraní ještě dnes.

Do období 90. let se můžeš vydat i s dalšími specializovanými retro konzolemi, které nabízejí známé 8-bitové klasiky ve Full HD až 4K rozlišení, a to díky HDMI připojení. Vybrat si můžeš hned z několika variant, které disponují stovkami tisíci hrami z období Atari, Game Boy, Game Boy Advance, PlayStation 1 a mnoha dalšími.

Známé videoherní klasiky ti nabídne také Nintendo s konzolemi GameCube Black a GameCube Silver. Nebo si vyber konkurenční Segu a jejich hit Mega Drive 2 spolu s výběrem povedených her. A pokud se chystáš na cesty, tak si vezmi retro hry s sebou v podobě různých kapesních konzolí.