Hry na Xbox One

 

#showmore#

Far Cry, Forza, nebo Call of Duty. To je jenom zlomek toho, co Xbox One nabízí! Díky zpětné kompatibilitě můžeš také vybírat v kategoriích pro Xbox 360, takže neváhej mrknout i tam! Nazuj kopačky a zahraj si za svůj oblíbený tým ve hře FIFA, nebo popadni hokejku a rozehraj svou kariéru v NHL, nebo UFC. Že Ti sport nic neříká? Nevadí! Pak se můžeš vrhnout do válečné vřavy světa Battlefield, nebo rozdrtit pár kostí ve hře Mortal Kombat. Milovníci rychlých aut a závodů nesmí přehlédnout jedinečnou značku Forza, stejně jako dlouholetou sérii Need for Speed. Nebo jsi naopak gangsterský labužník? Pak si určitě zahraj klasiku s českými kořeny Mafii, světoznámé GTA, nebo westernové Red Dead Redemption. Velké oblíbenosti se těší také simulátory

U nás si vyberou i Ti nejmenší hráči, a to v kategorii Dětské hry, kde najdeš například celosvětový hit Minecraft a oblíbenou skákačku Crash Bandicoot. Rovněž nabízíme celou plejádu LEGO her, a to od superhrdinského světa Marvelu, až po předalekou galaxii Hvězdných válek.

Pořádnou zábavu si užiješ se svými parťáky v hrách pro více hráčů. K tomu se Ti bude nepochybně hodit další ovladač z naší pestré nabídky, případně mrkni na další vychytávky pro Tvůj Xbox One.

A pokud chceš raději ušetřit a sáhnout po nějakém bazarovém kousku, tak koukni na naší obsáhlou nabídku bazarových her pro Xbox One. Tak co, už máš vybráno?

Fotografie her jsou ilustrační. Informace o jazykové mutaci a speciálních edicích daných titulů jsou uvedeny přímo v názvu.

 
99
19991991999
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Další informace
Doporučený věk
Herní série
Kompatibilita
Stav
Žánr

Stránka 1 z 13 - 463 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 13 - 463 položek celkem