Kariéra

konzoliste_kariera
 

 

KDO JSME

Jsme mladá brněnská firma, která na herním trhu působí již 4 roky. Ze skromných poměrů jsme si za tuto krátkou dobu vydobyli významné postavení na poli české herní e-commerce. A jak se nám to podařilo? Zkrátka děláme věci jinak a děláme je lépe!

Kromě e-shopu provozujeme také malou kamennou prodejnu v centru Brna na ulici Milady Horákové 1. Nejsme žádný korporát, ale o to víc si vážíme každého našeho zákazníka a děláme pro něj maximum. A o faktu, že se těšíme velké oblibě mezi zákazníky, svědčí naše hodnocení a zákaznické recenze na nezávislých portálech jako Heureka.cz, Zboží.cz, Facebook nebo Google.

Do našeho týmu vždy hledáme mladé a kreativní jedince, kteří se snadno sžijí s naší firemní filozofií a pomohou nám se společně posouvat kupředu.

 

JAKÁ JE NAŠE FILOZOFIE

Celá naše filozofie se skládá ze tří základních pilířů:

1. Prozákaznický přístup

Zakládáme si na nadstandardním a profesionálním přístupu ke každému zákazníkovi. Na jakékoli dotazy ochotně odpovídáme, poradíme s výběrem, pomůžeme s jakýmkoli problémem. Vrácení zboží a reklamace se snažíme řešit co nejrychleji bez zbytečných obstrukcí. Sporné situace velmi často řešíme ve prospěch zákazníka.

2. Tvrdá práce

Bez práce nejsou koláče... to zde platí dvojnásob. Ačkoli u nás panuje uvolněná a přátelská atmosféra, tak se toho nikdo nepokouší zneužívat a nepodléhá laxnosti.

3. Proaktivita a týmový duch

Náš tým a proaktivní přístup k práci každého jeho člena je naprostý základ všeho. Každý dostane dostatek prostoru se projevit nejen po pracovní, ale také po osobní stránce. Jakýkoli nápad vyslechneme a ty dobré zrealizujeme a odměníme. I sebemenší drobnost se počítá. Nikdo se nad nikoho nepovyšuje a všichni táhneme za jeden provaz.

 

TIP: Ve svém motivačním dopise popiš jak bys zapadl do naší filozofie a čím bys pro náš mohl/a být přínosem.

 

JAK VYPADÁ PROFIL IDEÁLNÍHO ZAMĚSTNANCE

Nezajímá nás tvoje vzdělání, zajímá nás jaký jsi člověk a jak se nám s tebou bude pracovat. Bez motivačního dopisu se tvou žádostí nebudeme vůbec zabývat a CV je pro nás pouze přehled základních údajů o Tobě. To na co se doopravdy zaměřujeme jsou níže vypsané vlastnosti, kterými pokud oplýváš, máš u nás místo jisté. ;)

 • Jsi plný energie a drží se tě dobrá nálada
 • Jsi kreativní
 • Jsi proaktivní
 • Umíš pracovat samostatně
 • Jsi týmový hráč
 • Respektuješ pokyny nadřízeného
 • Děláš práci co tě baví a chceš se rozvíjet
 • Nejsi konfliktní
 • Jsi férový a komunikuješ napřímo
 • Nehledáš hloupé výmluvy
 • Nechodíš pozdě
 • Nebojíš se problému postavit čelem a vyřešit jej

  

TIP: Ve svém motivačním dopise, neopomínej tyto své vlastnosti pokud je máš. Uveď konkrétní situace, kdy jsi je využil/a. I kdyby to byly sebemenší drobnosti.

KTERÉ HERNÍ CHARAKTERY PRÁVĚ HLEDÁME?

Asistent marketingu

Aktuálně hledáme do týmu nového člena na pozici Asistent marketingu. Rozhodně nás bude zajímat tvé předchozí zaměstnání, ale to Tvoje osobnost vždy rozhoduje! Hledáme pozitivně naladěné jedince s chutí do práce a proaktivním přístupem. Očekáváme od tebe samostatnost, kreativní myšlení a dobrou org...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem