Kariéra

ifr-web-carousel-1160-x441-kariera-new-edit
 

 

KDO JSME

Jsme mladá, energická brněnská firma, která na trhu působí teprve 3 roky. Ze skromných poměrů a bez investičního kapitálu jsme si za tuto krátkou dobu vydobyli důstojné postavení mezi velikány českého herního e-commerce odvětví, kteří na trhu působí někdy i více než 20 let. A jak se nám to podařilo? Zkrátka děláme věci jinak a děláme je lépe!

Kromě e-shopu provozujeme také malou kamennou prodejnu v centru Brna na ulici Milady Horákové 1. Nejsme žádný korporát, ale o to víc si vážíme každého zákazníka. A o faktu, že se těšíme velké oblibě mezi zákazníky, svědčí naše hodnocení a zákaznické recenze na nezávislých portálech jako Heuréka, Zboží, Facebook nebo profil naší prodejny na Mapách Google.

Do našeho týmu vždy hledáme mladé a kreativní jedince, kteří se snadno sžijí s naší firemní filozofií a pomohou nám se společně posouvat kupředu.

 

JAKÁ JE NAŠE FILOZOFIE

Celá naše filozofie se skládá ze tří základních pilířů:

1. Prozákaznický přístup

Zakládáme si na nadstandardním a profesionálním přístupu, kde každému byť jen potenciálním zákazníkovi. Na jakékoli dotazy ochotně odpovíme. Poradíme s výběrem a pomůžeme s jakýmkoli problémem. Vrácení zboží a reklamace se snažíme řešit co nejrychleji bez zbytečných obstrukcí. Sporné situace velmi často řešíme ve prospěch zákazníka.

2. Tvrdá práce

Bez práce nejsou koláče... to zde platí dvojnásob. Ačkoli u nás panuje uvolněná a přátelská atmosféra, tak se toho nikdo nepokouší zneužívat a nepodléhá laxnosti. Pracujeme tvrdě a táhneme všichni za jeden provaz. I díky tomu doručujeme většinu zásilek na druhý den nebo na vyřešení reklamace zákazník nemusí čekat zákonem stanovených 30 dní.

3. Proaktivita a týmový duch

Náš tým a proaktivní přístup k práci každého jeho člena je naprostý základ všeho. Každý dostane dostatek prostoru se projevit nejen po pracovní, ale také po osobní stránce. Jakýkoli nápad vyslechneme a ty dobré zrealizujeme a odměníme. I sebemenší drobnost se počítá. Nikdo se nad nikoho nepovyšuje a všichni táhneme za jeden provaz.

 

NAŠE VIZE

Naší vizí není touha ovládnout svět obchodu se vším, co se týká konzolí a her, jak proklamují jiní. Toužíme poskytovat ty nejlepší služby pro každého zákazníka. Chceme konkurovat velkým zavedeným obchodům nejen cenou ale hlavně kvalitou služeb. Našim cílem je být nejoblíbenějším herním shopem v ČR a chceme tak sloganu "Tvůj nejlepší spoluhráč" dát nový rozměr. ;) 

TIP: Ve svém motivačním dopise zhodnoť jak bys zapadl do naší filozofie a čím bys pro náš mohl/a být přínosem.

 

JAK VYPADÁ PROFIL IDEÁLNÍHO ZAMĚSTNANCE

Nezajímá nás tvoje vzdělání, zajímá nás jaký jsi člověk a jak se nám s tebou bude pracovat. Bez motivačního dopisu se tvou žádostí nebudeme vůbec zabývat a CV je pro nás pouze přehled základních údajů o Tobě. To na co se doopravdy zaměřujeme jsou níže vypsané vlastnosti, kterými pokud oplýváš, máš u nás místo jisté. 

 • Jsi plný energie a drží se Tě dobrá nálada
 • Jsi kreativní a víš jak se používá mozek :)
 • Jsi proaktivní
 • Umíš pracovat samostatně
 • Jsi týmový hráč
 • Respektuješ pokyny nadřízeného
 • Děláš práci co Tě baví a chceš se rozvíjet
 • Nejsi konfliktní
 • Jsi férový a komunikuješ napřímo
 • Nehledáš hloupé výmluvy
 • Nechodíš pozdě
 • Nebojíš se problému postavit čelem a vyřešit jej

  

TIP: Ve svém motivačním dopise, neopomínej tyto své vlastnosti pokud je máš. Uveď konkrétní situace, kdy jsi je využil/a. I kdyby to byly sebemenší drobnosti.

které herní charaktery právě hledáme?

Servisní technik

Aktuálně hledáme do týmu nového člena na pozici Servisní technik. Hledáme pozitivně naladěné jedince s chutí do práce a proaktivním přístupem. Očekáváme od tebe samostatnost, dobrou organizaci své práce a oddanost firemní filozofii a jejím cílům.   Co tě čeká: Staneš se součástí našeho servi...

Zákaznická podpora

Momentálně hledáme zákaznickou podporu do našeho týmu. Budeš se tak věnovat potřebám našich klientů, kteří milují videohry stejně jako my. Jsme Tvými konzolovými parťáky už od roku 2016 a přinášíme ti pravidelně nejnovější tituly, které herní sektor nabízí. Operujeme přímo v centru Brna a stál...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.