Přidej se k nám do týmu

Jsme mladá česká firma, která působí na trhu teprve 5 let. Ačkoli stále sbíráme zkušenosti, dravost a dynamika nám rozhodně nechybí. Nesvazují nás žádné konvence a zažité postupy. Neustále sbíráme zpětnou vazbu od zákazníků a zavádíme větší či menší změny ve firemních procesech. Díky tomu jdeme neustále vpřed a získáváme lepší pozici na trhu, i přes velmi silnou konkurenci v oboru.

Baví nás videohry, deskovky, filmy, seriály a vše co s tím souvisí. Taky máme vlastního maskota - jmenuje se Háček a toho nejvíc baví aport a přetahování.

hacek4

Stále je před námi dlouhá cesta, ale ambice máme velké. Pokud se na tu cestu chceš vydat s námi a být součástí našeho kolektivu, neváhej nám napsat na kariera@konzoliste.cz.

 

Pokud jsi specializovaný freelancer a myslíš, že nám tvé zkušenosti a znalosti z daného oboru pomohou se posunout dál, napiš i když nebudou žádné pozice zrovna otevřeny. Pro kreativní a progresivní jedince se u nás vždycky místo najde ;)

 

Koho právě hledáme:

Copywriter / článkař

  Na čem budeš pracovat: popisky kategorií popisky produktů příspěvky na náš magazín o chystaných novinkách ze světa her a popkultury, rešerše   Co požadujeme: předc...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem