Příslušenství pro Xbox One

#showmore#

Hledáš nové vychytávky pro svůj milovaný Xbox, nebo postrádáš další ovladač pro svého kamaráda? Tak tady si rozhodně vybereš! Každá Xbox konzole nepochybně ocení stojan, tak jí jeden hned dopřej. A pokud postrádáš jakoukoliv potřebnou kabeláž, zabrouzdej do naší obsáhle nabídky náhradních adaptérů a kabelů pro Xbox One.

Z ovladačů určitě nepřehlédni profesionální kousek Wireless Elite Controller Series 2, případně se můžeš potěšit s jakýmkoliv dalším Xbox One ovladačem z naší nabídky. Že tě nebaví pořád vyměňovat vybité tužkové baterie? Tomu samozřejmě rozumíme, a proto ti nabízíme baterie a akumulátory určené k opětovnému nabití. Ideální volbou je ovšem nabíjecí stanice, pro více zařízení.

Pokud máš doma ovladačů hned několik, je potřeba si poznat ten svůj. S tím ti dokážou pomoci barevné silikonové obaly nebo barevné kloboučky na analogové páčky.

Ať už budou drátová nebo bezdrátová, rozhodně si s herními sluchátky užiješ svůj herní večer na plno a bez omezení. 

Zapálení cestovatelé ocení cestovní tašky a pouzdra. Díky tomu zůstane tvá konzole v bezpečí po celou dobu cesty, takže si hraní na Xboxu One užiješ kdekoliv.

 

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 57 položek celkem