Microsoft Xbox Wireless Elite Controller Series 2 Core Edition Red

Kód: 6666-N
2 799 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xbox Elite Wireless Series 2 bezdrátový ovladač Core Edition, červený

Navržen pro výkon
Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 je navržen tak, aby vyhovoval potřebám dnešních profesionálních hráčů s více než 30 způsoby hraní. Vylepšete svou mušku s novými nastavitelnými páčkami, střílejte ještě rychleji s přizpůsobitelnými triggery a zůstaňte konzistentní s pogumovaným povrchem.

Přizpůsobený vám
Díky novým variabilním odporům páček a triggerů můžete ovladač přizpůsobit svému oblíbenému hernímu stylu. Na ovladači můžete uložit až tři vlastní profily a jeden výchozí profil a pomocí tlačítka Profil je můžete mezi sebou průběžně přepínat.

Detailní konfigurace
Pomocí aplikace Příslušenství pro Xbox můžete přizpůsobit svůj Xbox podle svého srdce. Použijte jedinečné možnosti konfigurace, jako jsou mapovací tlačítka, k hlasovým příkazům, jako je „zaznamenat obrazovku“ nebo „pořídit snímek“. Chcete-li povolit alternativní vstupy pro každé z ostatních tlačítek, přiřaďte tlačítku, které se bude chovat jako „klávesa Shift“.

Navržen pro vytrvalost
Zůstaňte ve hře s dobíjecí baterií, která vydrží až 40 hodin a vylepšenými komponenty, které vás překvapí svou odolností. Pomocí přiloženého kabelu USB-C a nabíjecího doku můžete ovladač nabíjet uvnitř přenosného pouzdra.

V balení CORE edice
Nástroj k nastavení palcového ovladače
Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 – Core (červená)
Kabel USB-C

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovladače pro Xbox One
Stav: Nové
Typ: Ovladače
Kategorie: Ovladače, Příslušenství, Xbox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: