Xbox 360

#showmore#

Že už je Xbox 360 vysloužilá konzole? Omyl! Ačkoliv existují novější členové Xbox klanu, jako je Xbox One a Xbox Series X|S, dokáže Xbox 360 pořád nabídnout skvělé tituly a nesmírnou zábavu. Hledáš-li to pravé na občasné večerní chvilky, pak je tato konzole přesně pro tebe!

Her na tuto legendární konzoli je více než dost. Mrkni například na naší nabídku skvělých RPG, kde dominuje postapokalyptický svět Falloutu 3, legendární The Elder Scrolls V: Skyrim a mistr zaklínač Geralt z The Witcher 2: Assassins of the Kings. U nás si vyberou i Ti nejmenší hráči, a to v kategorii Dětské hry, kde najdeš například oblíbeného ježka Sonica, ale rovněž celou plejádu LEGO her, kde se například ocitneš v kouzelnickém světě Harryho Pottera. Opomenout určitě nesmíme široký výběr párty a pohybových her, které se skvěle hodí na páteční večery.

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. K Xboxu 360 neodmyslitelně patří Kinect, tak neváhej, a taky mu jeden pořiď, ať si užiješ spoustu speciálních her. Pořád sis nevybral žádné nové vychytávky? Nevadí, mrkni do naší sekce ostatní příslušenství pro Xbox 360, kde si už určitě vybereš.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!

 


 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem