Retro konzole Miyoo

9 položek celkem

Cena

2892399
12892399

Značky

Typ

Položek k zobrazení: 9

Společnost Miyoo vyrábí kapesní handheld konzole s desítkami emulátorů pro hraní těch nejlepších retro pecek. Mrkni na retro konzole Miyoo, pokud jsi gamer, který si chce zkrátit chvíle na cestách nebo jednou za čas zahrát retro pecky.

Vlajkovou lodí společnosti je model Miyoo Mini Plus. Ten u nás najdeš ve fialové, šedé, bílé i černé. Novějším modelem je Miyoo Mini A30, který je vylepšen joystickem. Konzole nabízí desítky emulátorů, díky kterým si na ni můžeš zahrát stejně jako na původních konzolích. U nás ho najdeš ve čtyřech barvách - bílé, černé, šedá a červené. Najdeš u nás taky příslušenství pro retro konzole - ovladače, adaptéry a kabely a další

Je nám jasný, že s konzolí budeš chtít cestovat. Nejen, že na tvůj Miyoo máme ochranné pouzdro. Pokud by se ti i přes to konzole porouchala, můžeš ji poslat na náš Servis, kde se ti nejlepší technici postarají o to, aby se ti konzole vrátila jako nová.

A až budeš chtít upgrade, můžeš nám tvou starou konzoli poslat na VýkupNejen že ji vykoupíme, dokonce ti za ni nabídneme výhodnější cenu v kreditech. Ty se ti napočítají v sekci Věrnostní program.