Pokémon TCG: Balíčky

 

Pokémon balíčky jsou sady karet z Pokémon TCG, které jsou vhodné pro začínající hráče a sběratele. Jsou sestavené tak, aby byly připravené k okamžitému hraní. Vybrat si můžeš s velkých Build & Battle Stadium Boxů, setů, nebo menších a větších Battle Decků. Balíčky obvykle obsahují foilové promo karty, žetony kondice, kostky, karty energie, před-připravený balíček a referenční kartu.

#showmore#

Speciální sada Pokémon Build & Battle Stadium je určená pro ty hráče, kteří si chtějí zahrát formát "postav a hrej". Najdeš tak zde vše potřebné k sestavení vlastního ultimátního balíčku. Sada se skvěle hodí pro menší Pokémon TCG turnaje, ve kterých můžete hrát o doplňkové boostery z balení. Součástí této sady jsou také dva individuální Build & Battle balíčky po 40 kartách, foilové promo karty, balíčky rozšíření, karty energie, kostky a žetony kondice.

Pokémon Battle Deck V je skvělou startovní sadou pro začínající hráče a sběratele. Každá sada obsahuje před-připravený balíček o 60 kartách, speciální kartu Pokémona V, 3 referenční karty, žetony zranění a velkou metalickou minci. Ex Battle Decky jsou obsahově stejné, ale místo Pokémon V karty zde najdete jednu silnou kartu Pokémona ex.

Větší Pokémon Battle Decky jsou vhodné jak pro pokročilejší hráče, tak pro úplné začátečníky. Součástí sady jsou karty Pokémonů V a VMAX, krabička, před-připravený balíček o 60 kartách, žetony kondice, kostky zranění a herní podložku.

9 položek celkem

Cena

249799
1249799

Značky

Série

Speciální karty

Položek k zobrazení: 9