Konzole Xbox Series X|S

1 položek celkem

Cena

59905991
159905991

Značky

Generace

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 1
Xbox Series S 512GB  Bazar
Bazar
5 990 Kč
2222-B0

Xbox Series X|S je dvojice konzolí od Microsoftu. Titulem nejvýkonnější konzole na světě se může pyšnit ta první z nich, Xbox Series X. Vysoký výkon tu pocítíš především u her, které jsou graficky detailnější, propracovanější a v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. U některých vybraných titulů ti dokonce konzole umožní hrát až ve 120 snímcích. Skvělá je také funkce ray tracingu, která promítá realistické odrazy světla. S 1 TB úložištěm nemusíš mít strach, že by ti došlo místo pro všechny tvé hry. Navíc se SSD disk postará o jejich rychlé načítání. 

Konzolí pro nenáročné hráče je potom Xbox Series S. Ta má sice nižší výkon a poloviční úložiště s SSD diskem, za to je výrazně levnější. Series S umožní hrát hry v rozlišení 1440p a až se 120 snímky za vteřinu. Oproti své výkonější verzi postrádá Xbox Series S mechaniku. Díky tomu se však jedná o relativně malou konzoli, kterou si můžeš kdykoliv sbalit do batohu a vzít si ji kamkoli s sebou.

Na Xbox Series X|S vychází hned několik skvělých her, spolu s povedeným dodatečným příslušenstvím. Oblíbená je také předplatitelská služba Xbox Game Pass, která ti kromě zpřístupnění videoherní knihovny umožní i streamování her do tvého chytrého zařízení. A radost si můžeš udělat také něčím z naší nabídky suprového Xbox merche.