Konzole Xbox Series X|S

1 položek celkem

Cena

1279012791
11279012791

Značky

Generace

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 1

Nejvýkonější konzole na světě. Přesně tímto titulem se může pyšnit nejnovější konzole od Microsoftu, Xbox Series X. Svým elegantním designem dokáže zaujmout každého návštěvníka a zároveň ho nalákat na hromadu zajímavých XSX her. Díky zpětné kompatibilitě si potom můžeš zahrát pecky ze starších generací konzolí, tak neváhej mrknout i na tituly pro Xbox One a Xbox 360. Podobně je na tom méně výkonný a čistě digitální Xbox Series S, který je tou vhodnou konzolí pro začínajícího hráče.

Far Cry 6, Forza Horizon 5, nebo Call of Duty: Vanguard. To je jenom zlomek toho, co Xbox Series nabízí! Užij si rovněž westernové Red Dead Redemption, rozdrť pár kostí v Mortal Kombat, rozehraj svou kariéru v NHL, nebo pronikni do gangsterského podsvětí v GTA a Mafii. Na Xboxu Series si vybere opravdu každý, třeba fanoušci závodních her, multiplayeru, hardcore her, RPG, ale i ti nejmenší v kategorii dětské a LEGO hry. Neangličtináři naopak ocení tituly s českými titulky

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. Nezapoměň na baterie a akumulátory určené k opětovnému nabití, to abys nemusel během intenzivního hraní měnit tužkové baterky. K tomu se výborně hodí nabíjecí stanice a stojany, které ti v úporných vedrech tvůj Xbox Series ochladí a zároveň nabijí ovladače. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořádný herní zážitek ti potom zajistí herní sluchátka, přičemž se nemusíš bát toho, že budeš svým hraním rušit noční klid. Před enormním prachem zase tvou konzoli ochrání speciální kryty. A pokud se chystáš na dovolenou, ale svůj Xbox rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!