Novinky

#showmore#

Nejnovější pecky, suprové figurky a povedené příslušenství. To je jen zlomek toho co se v našich novinkách objevuje. Mrkni například na chystanou FIFU 23, kterou nabízíme i s originálním náramkem zdarma. Fotbal není nic pro tebe? Tak co třeba nejnovější závody F1 2022, nebo dlouho očekávané pokračování severského God of War: Ragnarok.

Pro vášnivé sběratele Funko POP! postaviček tu potom čeká bojovník Moon Knight, silná Eleven, nebo roztomilý zlodějíček Niffler. A pokud ti Funko POP! ti neříká, ale pořád promlouvá tvé sběratelské srdce, sáhni po tom nejpopulárnějším, pokémoních kartách. Balíčky Evolving Skies a Astral Radiance ti vykouzlí úsměv na tváří a zároveň se skvěle hodí do karetních soubojů.

Klidné spaní ti určitě zaručí naši plyšáci, mezi které se nedávno dostal hezký Bulbasaur, nebo odvážný Harry Potter. Naopak pro noční hraní ti tu správnou atmosféru navodí speciální podsvícený stojan pro PlayStation 5. Od monitoru si zase můžeš odpočinout skládáním puzzlů, například s novými Pokémon-Classic, či Pokémon-Challenge.

A pokud pořád nemáš vybráno, ponoř se do naší sekce Úlovky týdne, kde si jistě vybereš!

 

Stránka 1 z 18 - 635 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 18 - 635 položek celkem