Konzole Xbox One

6 položek celkem

Cena

44908990
144908990

Značky

Generace

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 6

Microsoft není jen řada operačních systémů, ale také místo pro herní nadšence. Důkazem toho je právě Xbox One. Elegantní konzole v několika variantách nabízí skvělé hry, ze kterých si vybere každý hráč. Díky zpětné kompatibilitě si přitom můžeš zahrát i pecky ze starších generací. Že nám nevěříš? Tak koukni na naší nabídku!

Far Cry, Forza, nebo Call of Duty. To je jenom zlomek toho, co Xbox One nabízí! Užij si westernové Red Dead Redemption, rozdrť pár kostí v Mortal Kombat, rozehraj svou kariéru v NHL, nebo pronikni do gangsterského podsvětí v GTA a Mafii. Na Xboxu One si vybere opravdu každý, třeba fanoušci závodních her, multiplayeru, hardcore her, RPG, ale i ti nejmenší v kategorii dětské a LEGO hry. Neangličtináři naopak ocení tituly s českými titulky.

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. Nezapoměň na baterie a akumulátory určené k opětovnému nabití, to abys nemusel během intenzivního hraní měnit tužkové baterky. K tomu se výborně hodí nabíjecí stanice a stojany, které ti v úporných vedrech tvůj Xbox One ochladí a zároveň nabijí ovladače. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořádný herní zážitek ti potom zajistí herní sluchátka, přičemž se nemusíš bát toho, že budeš svým hraním rušit noční klid. A pokud se chystáš na dovolenou, ale svůj Xbox rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!