Konzole Xbox One

1 položek celkem

Cena

69906991
169906991

Značky

Generace

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 1
Microsoft Xbox One X 1TB
Bazar
Xbox One X 1TB Bazar
Skladem (1 ks)
6 990 Kč
3567-B0

Elegantní konzole Xbox One vyšla už v roce 2013 a přišla s vysokým výkonem a pokročilými funkcemi. Jednou takovou je třeba zpětná kompatibilita, která ti umožní hrát starší hry, aniž bys musel vlastnit konzoli předchozí generace. Kromě her můžeš na Xboxu One využít i aplikace YouTube, Netflix, Amazon Prime nebo Spotify. Jednoduše tak proměníš herní konzoli v multimediální zařízení na sledování filmů a poslouchání hudby. Vybrat si přitom můžeš hned z několika verzí Xboxu One, které v průběhu let vyšly.

Největší výkon získáš s Xboxem One X, svého času nejvýkonnější konzolí na světě. Hry se tak rychleji načítají, mají hezčí grafiku, rozlišení až 4K a plynulejší snímky. Navíc, s úložištěm až 1 TB získáš dostatek prostoru na všechny své oblíbené hry. O něco menší výkon nabízí Xbox One S, na kterém je pořád možné hrát ve 4K, za to s menším počtem snímků. Tato konzole je ovšem ze všech verzí nejmenší a nezabírá tak příliš mnoho místa. Podobný zážitek získáš i s původním Xboxem One. Ten sice neumožní hrát videohry v tak vysokých detailech, jako jeho nástupci, ale můžeš k němu připojit Kinect.

Na Xbox One vyšlo spoustu skvělého příslušenství a ještě více oblíbených her. Povedená je také předplatitelská služba Xbox Game Pass, která ti kromě zpřístupnění videoherní knihovny umožní i streamování her do tvého chytrého zařízení. A pokud i ty patříš k týmu zelených a chceš to všem ukázat, tak neváhej a omrkni náš merch.