Xbox One

Xbox One od firmy Microsoft je nástupcem konzole Xbox 360. V dnešní době soutěží na trhu především s konzolí Sony PlayStation 4. Xbox One nabízí nejen nekompromisní výkon, ale i pokročilé technologie.  Microsoft konzoli neustále vyvíjí a vylepšuje a tak jsou dnes na trhu už její nástupci, a to Xbox One S a samozřejmě také nejvýkonější konzole na světě Xbox One X.

Pro fanoušky staršího modelu konzole máme dobrou zprávu, Xbox One se pyšní zpětnou kompatibilitou, kultovní hry na Xbox 360 si tak můžete vychutnat i na nové generaci.

Jen na konzoli Xbox One si zahrajete exkluzivní tituly pro tuto platformu jako je série Forza, Halo nebo hry jako Quantum Break či Gears of War 4. Samozřejmě si můžete prohlédnout kompletní nabídku her na Xbox One.

Další předností je vylepšený senzor Kinect 2.0, který nabídne FullHD rozlišení, noční vidění a širší zorného pole, což znamená menší nároky na herní prostor. Bohužel novější modely Xbox One S a Xbox One X nejsou se senzorem Kinect přímo kompatibilní a je třeba dokoupit adaptér, který máme vždy skladem za nejlepší cenu v ČR!

Vlastní konzoli si můžete vylepšit o různé doplňky a příslušenství, kterých u nás máme širokou nabídku.

 

Nejprodávanější

5590
6199155906199
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.