Konzole PlayStation 5 | PS5

4 položek celkem

Cena

1149014590
11149014590

Značky

Kapacita

Stav

Položek k zobrazení: 4

Futuristický design, haptická odezva, rychlé načítání, nebo adaptivní spouště. To je jen zlomek toho čím disponuje nejnovější konzole PlayStation 5. Navíc dokáže svou pestrou škálou titulů nalákat každého hráče, a to od těch nejmenších, až po ty nejnáročnější.

A o jaké tituly se vlastně jedná? Co třeba závodní Gran Turismo 7, válečné vřavy v Call of Duty: Vanguard, nebo vikingové z Assassin's Creed: Valhalla. Pokud scháníš PlayStation kvůli jeho nabídce exkluzivních titulů, tak ti nesmí uniknout skvělé značky v podobě překrásného Horizon Forbidden West, samurajského Ghost of Tsushima, či dobrodružného Uncharted. Na PlayStationu 5 si vybere opravdu každý, třeba fanoušci závodních her, multiplayeru, hardcore her, RPG, ale i ti nejmenší v kategorii dětské hry. Neangličtináři naopak ocení tituly s českými titulky.

Správný hráč disponuje také správným příslušenstvím a ani tvá konzole by o něho neměla být ochuzena. Koukni třeba na další DualSense ovladače, ať můžeš hrát s kamarády. K tomu se výborně hodí nabíjecí stanice a stojany, které ti v úporných vedrech tvůj PlayStation ochladí a zároveň nabijí ovladače. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořádný herní zážitek ti potom zajistí herní sluchátka, přičemž se nemusíš bát toho, že budeš svým hraním rušit noční klid. S pohybovými hrami ti naopak pomůžou Move ovladače. A pokud se chystáš na dovolenou, ale svojí PS5 rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!