Výkup

vykup_desktop_cz

vykup_191

Co vykupujeme?

Vykupujeme všechny generace konzolí Sony PlayStation, Microsoft Xbox a Nintendo. Veškeré originální hry a herní příslušenství. 

Výkupní formulář   

kolaz_vykup
Férové ceny
Svoz zdarma
protiucet_1
Výplata do 3 dnů

 Jak to probíhá?

1.
Vyplň online formulář a počkej na předběžnou cenovou nabídku.
2.
Vyber si jeden z níže uvedených způsobů odeslání k nám.
3.
Naši technici překontrolují stav a zašlou ti finální nabídku 
4.
Potvrzenou výkupní cenu Ti vyplatíme zvoleným způsobem.

 Jak vyplatíme výkupní cenu?

 
Převodem na bankovní účet
Osobně v hotovosti na prodejně
Kredity na zákaznický účet (až 15 % navíc)

Výkupní formulář   

Jak nám můžeš zboží předat?

A.

Přes podací místa Zásilkovny. Stačí zboží pořádně zabalit a na přepážce Zásilkovny nadiktovat tento kód: 91159315. Obsluha vytiskne štítek, nalepí na balík a odešle až k nám. Při předání nic neplatíš. V případě přijetí zboží do výkupu je tato služba zdarma.

B.

Odesláním přímo na centrálu prostřednictvím pošty nebo kurýra: Prestify s.r.o., Lidická 960/81, 602 00 Brno.

C.

Osobně na prodejně v Brně (Milady Horákové 1, Brno). Aktuální informace o otevírací době najdeš na stránce Kontakty.

Nenos a neposílej nám ale nic, dokud nevyplníš online formulář a neobdržíš předběžnou cenovou nabídku.

oprava_1_C17E03

Kontakt

 

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se výkupu nás neváhej kontaktovat na email vykup@konzoliste.cz.

 

Všeobecné podmínky

Všechny důležité informace a podmínky, se kterými souhlasíš v případě odeslání nabídky.
  1. Výkup probíhá pomocí výkupní smlouvy mezi Kupujícím (Prestify s.r.o., IČ: 07638141) a Prodávajícím. Prodávající musí být starší 18 let. Prodávající dále potvrzuje, že zboží nepochází z trestné činnosti, není předmětem zajištění a neporušuje žádná autorská či průmyslová práva třetích osob.

  2. Předání věci do výkupu je možné až po přijetí předběžné nabídky. Ta se stanovuje na základě údajů uvedených v online formuláři a není pro Kupujícího závazná. Platnost předběžné cenové nabídky je 14 dní.

  3. Prodávající může využít bezplatné doručení na adresu Kupujícího prostřednictvím podacího místa Zásilkovny. Taková zásilka je limitovaná maximální hmotností 5 kg a velikostí nejdelší strany zásilky 70 cm.

  4. Finální nabídka bude stanovena až po fyzickém přijetí věci Kupujícím a překontrolování stavu věci, na což si Kupující vyhrazuje lhůtu až jeden týden. Pokud reálný stav nebude odpovídat uvedeným parametrům nebo zboží bude doručeno až po uplynutí platnosti předběžné nabídky, může se nabídnutá výkupní cena změnit. Kupující je také oprávněn od výkupu zcela odstoupit.

  5. Pokud Prodávající s finální výkupní cenou nesouhlasí nebo Kupující zboží odmítne, bude toto vráceno zpět na adresu poskytnutou Prodávajícím. Kupující je oprávněn od Prodávajícího požadovat úhradu veškerých nákladů spojených s přepravou zboží. Kupující neruči za jakákoli data uložená v zařízení, které bylo předmětem výkupu.

  6. V případě, že Prodávající akceptuje finální cenovou nabídku, je Kupující povinen, nejpozději do 14 dnů, tuto výkupní cenu uhradit: a) na bankovní účet uvedený Prodávajícím, b) hotově na provozovně Kupujícího proti podpisu Prodávajícího, c) nahráním kreditů na zákaznický účet Prodávajícího.

  7. Zákaznický účet lze vytvořit registrací na webových stránkách www.konzoliste.cz/registrace. Kredity lze uplatnit na libovolnou objednávku či objednávky. Platnost kreditů je 365 dní od dobití.

  8. Doručení zboží k výkupu bez předchozí komunikace nebo bez přiložených identifikačních údajů, může mít za následek prodloužení výkupního procesu až o 30 dnů.

  9. Prodávající souhlasí se zpracováním osobních údajů za účelem výkupní transakce.

 

Tyto podmínky nabývají platnosti dnem 21.7.2022