Funko POP!

#showmore#

Jsi vášnivý sběratel nejen herních předmětů? Pak Ti určitě neunikla popularita Funko POP! figurek. V naší nabídce najdeš figurky ze všech částí populární kultury, a to jak z filmového plátna, tak z herních obrazovek.

Miluješ komiksy a superhrdiny? Právě pro tebe je vytvořená kategorie Komiksové POP!, kde najdeš zástupce dvou nejslavnějších komiksových společností, DC Comics POP! a Marvel POP! 

Ještě pestřejší je naše nabídka Funko POP! hrdinů pocházející z filmového prostředí. Ať už je to prehistorický Jurský park, předaleká galaxie ve Star Wars, nebo kouzly oplývající Harry Potter

Netflix, HBO Max, Disney+… že Ti to všechno něco říká? Pak si správný seriálový nadšenec, který si u nás rozhodně vybere ty nejznámější Funko POP! figurky svých seriálových oblíbenců. Co třeba nejznámější americkou rodinku ze Springfieldu, Simpsonovi, nemilosrdný svět Game of Thrones, nebo tajemně nadpřirozené Stranger Things

Do světa těchto figurek se dostaly i hudební a sportovní hvězdy, a tak si můžeš na poličku kdykoliv vystavit své oblíbené legendy. Ti nejmenší sběratelé naopak ocení náš výběr animovaných Funko POP! Figurek, kde najdou své oblíbené hrdiny ze všech možných animáků.

A samozřejmě nesmíme zapomínat na ty, kteří jsou hráči tělem i duší. Právě pro ně je vytvořená sekce herní figurky, plná těch nejznámějších postav napříč všemi videoherními žánry.

 

Stránka 1 z 14 - 476 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 14 - 476 položek celkem