Nintendo Switch

#showmore#

Ať už lenošíš doma na gauči, nebo vyrážíš vstříc dobrodružnému cestování, Nintendo Switch je pro tebe ten pravý společník! Svým jedinečným provedením lze Switch využít jako domácí konzoli, případně ji kdykoliv jedním vysunutím přeměnit na handheld a vzít si tak rozehranou hru kamkoliv s sebou. O pohybové aktivity se zase naopak postarají vysunovací JoyCony. No nezní to parádně?

Nintendo Switch se může pyšnit širokou škálou her, ve kterých najdeme takové legendy, jako je například série s instalatérem Mariem, odvážnou Zeldou, či roztomilými Pokémony. Pro pohybové nadšence tu čekají sportovní hry, kde určitě šáhni po Nintendo Switch Sports, nebo Just Dance. Na Nintendu Switch si vybere opravdu každý, třeba fanoušci závodních her, multiplayeru, bojovek, RPG, ale i ti nejmenší v kategorii dětské a lego hry. Neangličtináři naopak ocení tituly s českými titulky.

Víš, jak udělat své Nintendo Switch ještě lepším? No přece se správným příslušenstvím! Koukni třeba na další ovladače a Joy-Cony, ať můžeš hrát s kamarády. K tomu se výborně hodí nabíjecí stanice a stojany, které ti v úporných vedrech tvůj Switch ochladí a zároveň nabijí ovladače. Chybět samozřejmě nesmí ani potřebná kabeláž, nebo ochrané kloboučky a návleky pro tvůj ovladač, to abyste si s kamarádem poznali každý svůj. Pořádný herní zážitek ti potom zajistí herní sluchátka, přičemž se nemusíš bát toho, že budeš svým hraním rušit noční klid. A pokud se chystáš na dovolenou, ale svůj Switch rozhodně nechceš opustit, koukni na naše cestovní tašky. Zabalit si tak můžeš ovladače i samotnou konzoli.

Neboj se ukázat jaká konzole má v tvém srdci místo a ukaž to pořádným merchem v podobě různých figurek, hrníčků, lamp, či peněženek!

 
 

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem