Věrnostní program

VP-desk-kat-cs

VP-mobile-hp-cs

Náš věrnostní program není jen obyčejné odměňování za nákup, ale také zábavné hledání a sbírání Kreditů napříč všemi platformami. Kredity můžeš objevit na našich sociálních sítích - Facebooku, Instagramu nebo TikToku, při čtení našeho Magazínu, odběru newsletterů nebo jen při procházení e-shopu. Všechny Kredity, které získáš nebo najdeš, můžeš proměnit na slevy čehokoli z našeho sortimentu. Kredity mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci. Pokud ještě nemáš účet, tak to udělej teď a získáš za to hned prvních 10 Kreditů.

Kredity za nákup

Kredity získáváš za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Kredity se ti přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se Kredity odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. U každého produktu je uveden počet bodů, které za jeho nákup získáš. 

Kredity za aktivitu

Jak už bylo řečeno výše, Kredity můžeš najít také mezi příspěvky na sociálních sítích, v newsletterech, v článcích magazínu nebo ukryté kdekoli na stránkách obchodu. Jakmile najdeš tento symbol, stačí na něj kliknout a zadat email tvého uživatelského účtu. Kredity ti na něj dobijeme do několika dní.

VP-symbol-text

Jak uplatnit Kredity

Stav svých Kreditů můžeš vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku pak vidíš stav svých Kreditů s možností jejich použití. Před odesláním objednávky stačí jen zvolit kolik Kreditů chceš uplatnit.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít Kredity a zároveň uplatňovat jiný slevový kupón. Chceš-li uplatnit kupón, nebudeš mít možnost zlevnit objednávku použitím Kreditů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů z daného nákupu.

Přehled Kreditů

Po přihlášení do tvého účtu se dozvíš bilanci Kreditů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, ber na vědomí, že počet Kreditů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění bude jejich počet okamžitě odečten.

Vrácení objednávky

Když vracíš zakoupený produkt, tak zároveň vracíš získané Kredity. Tvoje bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Platnost Kreditů

Platnost Kreditů je omezena na 365 dnů od jejich získání.

Další informace

Kredity nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží nelze bonusové body uplatnit!

vernostni-program-konzoliste