Věrnostní program

Bonusový program představuje způsob poděkování za nákupy v našem e-shopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru newsletterů aj.). Za každou objednávku získáš body, které můžeš následně proměnit na slevy. Body mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

 

Jak můžu získat bonusové body?

Bonusové body získáváš za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Bonusové body se ti přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. U každého produktu je uveden počet bodů, které za jeho nákup získáš. 

 

Můžu získat bonusové body i jinak?

Ano můžeš. Např. za registraci tě odměníme 10 body. Další body můžeš získat také za aktivitu na našich sociálních sítích, čtení našeho blogu nebo odběr newsletterů. Body jsou také ukryty přímo na našich webových stránkách v podobě Easter eggů.

 

Jak můžu bonusové body uplatnit?

Snadno. Stav svých bodů můžeš vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíš stav bonusových bodů s možností jejich použití.

 

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chceš-li uplatnit kupón, nebudeš mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

 

Přehled bodů

Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutím na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do tvého účtu se dozvíš bilanci bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, ber na vědomí, že počet bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění bodů bude jejich počet okamžitě odečten z bonus účtu.

 

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíš zakoupený produkt, tak zároveň vracíš získané bonusové body. Tvoje bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

 

A co platnost mých bodů?

Platnost bonusových bodů je omezena na 365 dnů.

 

Další informace

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

 

Děkujeme, že hraješ s námi! ;)