XONE/XSX The Witcher 3: Wild Hunt - GOTY Edition

Kód: 9812-N
449 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální edice obsahuje nejen hru Zaklínač 3: Divoký hon, ale také obě dodatečná DLC – Srdce z kamene a O víně a krvi. Obě přidaná dobrodružství zvětší mapu o třetinu, a ještě přidají dalších 50 hodin příběhu.

Jedno z nejlepších RPG v historii přichází ve své GOTY Edition. Mnoha cenami ověnčený titul, který uzavírá cestu zaklínače Geralta. Jak veškeré události naznačují, tak se blíží konec světa. Divoký hon podle všeho již začal brázdit oblohu a Geralt je nucen se mu postavit čelem, neboť se pokusí odvrátit zkázu známého světa, ale rovněž se pokusí zachránit čarodějku Yennefer.

Zaklínač 3: Divoký hon je tím největším a nejkomplexnějším fantasy RPG, jaké si vůbec dokážeš představit. Díky speciálnímu systému boje se pustíš do soubojů s těmi největšími a nejnebezpečnějšími monstry, jaká kdy po kontinentu chodila. Hra tě oslní svým prostředím, neboť hra obsahuje města, vesničky, jezera, hory, moře, lesy a mnoho dalšího. Celá mapa je tak dokonce třicetkrát větší než v případě hry Zaklínač 2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox One
Doporučený věk: 18+
Herní série: Witcher
Kompatibilita: Vylepšeno pro Next-gen
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, RPG
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, Xbox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: