Xbox One DOOM Eternal Bazar

Kód: 6599-B0
Bazar
Značka: Bethesda
249 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Procestoval jsi již mnoho dimenzí a nyní se jako DOOM Slayer vracíš na Zemi, která čelí drtivé invazi démonů. V samostatné herní kampani se můžeš plně zaměřit na silný příběh, ve kterém poznáš minulost Slayera a jeho důvody pro totální likvidaci pekla.

Zvolit si však můžeš i možnost BattleMode, jež nabízí nevšední online zápas, kde bojují dva hráči proti jednomu. K oběma těmto činnostem jistě rádi uvítáš sérii nových a mnohem silnějších a efektivnějších zbraní, které jsou doplněny o působivá komba a vizuální i zvukové efekty.

Síla ve výzbroji
Jelikož se postupem času zvyšovala odolnost démonů vůči obyčejným zbraním, muselo dojít i k obměně zbrojního arzenálu, ve kterém nalezneš množství tlakových ručních zbraní, samopalů, výbušnin a samozřejmě i smrtící plamenomet.

Nemilosrdné nájezdy nepřátel
Využij všechny své schopnosti a dovednosti k uchránění se před tlupami krvežíznivých duchů. Sbírej zkušenosti, získávej novou zbroj a střelné zbraně a staň se opět nepřemožitelným lovcem démonů.

Nevyrovnaný souboj
V online multiplayerovém režimu BattleMode máš možnost bojovat sám proti dvěma démonům, kteří jsou v danou chvíli ovládáni vašimi přáteli, nebo se přidat na stranu zla a stát se jedním z dvojice útočících démonů. Vítězem se stane ten nejlepší z pěti her.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox One
Doporučený věk: 18+
Herní série: Doom
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Hororové, Střílečky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Online Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, Xbox

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: