Slavíme 6. narozeniny a představujeme nové logo

 

LOGO

 

Letos v červnu slaví KONZOLIŠTĚ.cz 6 let své existence. Za tu dobu jsme získali dostatek XP a vyrostli v jeden z nejoblíbenějších herních e-shopů v ČR. Při této příležitosti jsme se rozhodli postoupit na další LVL a změnili jsme celou dosavadní image. Společně se změnou designu webových stránek, představujeme také nové logo. Věříme, že se jedná o změnu k lepšímu. Co si o tom myslíš ty? Můžeš nám dát vědět tady.


ezgif.com-reverse (1)

 

Základem nového loga jsou dva zelené kroužky - portály - propojující každodenní realitu se světem fantazie a zábavy.

Konzoliště už není jen o konzolích a videohrách. Naším dlouhodobým cílem je přinášet zábavu pro celou rodinu. Najdeš tak u nás spousty sběratelských předmětů, hraček a nově také společenských a karetních her. Abychom naši vizi naplnili, budeme pro tebe nabídku těchto produktů neustále rozšiřovat, až dokud se KONZOLIŠTĚ nestane právě Tvým portálem do světa zábavy.

 

A pokud tě zajímá odkud se vzala původní myšlenka, která vedla k celému novému konceptu, tak jsme pro inspiraci nemuseli chodit příliš daleko :)

joystick-gaming-controller-hand-isolated-white-background

  

Narozeniny sice slavíme my, ale dárek dostaneš ty! Po celý červen můžeš využít exkluzivní slevu 20 % na vybrané sběratelské předměty, hračky a deskovky. V košíku zadej kód MUJ-PORTAL a sleva je tvoje!

XXAAZ


portal