PS5 Diablo IV + Placka s logem Diablo IV

Kód: 1473-N
Tip
949 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

konzoliste_diablo_minibanner

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diablo IV je akční RPG zážitek nové generace, kde tě čekají nekonečné zástupy zla, které můžeš masakrovat, bezpočet schopností, které můžeš ovládnout, děsivé dungeony a legendární kořist. Vydej se na kampaň sólo nebo s kamarády, potkej zajímavé postavy v nádherně temném prostředí a se strhujícím příběhem, anebo prozkoumej rozsáhlý obsah po konci hry a společný svět, kde se hráči mohou setkávat ve městech, aby tam obchodovali, spojili se proti bossům nebo sestoupili do zón PvP, které prověří jejich schopnosti proti ostatním hráčům. Díky možnosti hraní a ukládání postupu napříč všemi platformami není třeba vytvářet žádné lobby.

Tohle je pouze začátek pro Diablo IV, jelikož na obzoru už se zračí nové události, příběhy, sezóny, odměny a další.

Vrací se Lilith, dcera nenávisti

Verze světa Sanctuary ve hře Diablo IV je obrovská a plná dobrodružných příležitostí. Od událostí ve hře Diablo III: Reaper of Souls uplynulo několik desítek let a Lilith, dcera nenávisti, je odhodlaná Sanctuary opět ovládnout. Možnosti, jak můžeš hru hrát, jsou bohatší a rozsáhlejší než kdy dřív a těšit se můžete na následující:

  • Prozkoumej přes 140+ dungeonů a vedlejších úkolů během kampaně i po ní, za které získáte odměny a které prohloubí tvůj příběhový zážitek
  • Poraž bossy tak, že se spojíš s ostatními hráči a najdete bonusové poklady
  • Lokální události, které se objeví na územích Sanctuary a nabídnou rychlé odměny
  • Osvobozuj pevnosti, ze kterých se poté, co je zbavíš zkažených démonů a nepřátelských šelem, stanou přátelské předsunuté základny, které navždy změní rozložení světa
  • Vývoj postavy včetně výběru třídy, celé řady schopností, díky kterým ovládneš velkou moc, a široké škály kosmetických předmětů

Zážitek po konci hry

Hrajte i po skončení hlavního příběhu díky robustnější nabídce po konci hry:

  • Fields of Hatred zvýrazní vybrané zóny, kde vás čeká peklo PvP a kde hráči budou moci sbírat Seeds of Hatred a Red Dust, za něž si pořídí jízdní zvířata a kosmetické předměty.
  • Paragon Boards, které hráčům umožní překročit maximální úroveň a pomocí glyfů rozvíjet postavy díky epickému novému vrcholu síly.
  • Nightmare Dungeons pomocí pečetí zvyšují sázky a prověří schopnosti hráčů díky divočejším dungeonům.
  • Helltide je pravidelná událost, kde jsou služebníci Lilith ještě silnější, ale za jejich likvidaci získáte kořist z truhel Helltide.
  • Whispers of the Dead nabídnou možnost srovnat si účty v herním světě a získat odměny. Za splněné úkoly získáte Grim Favors, které pak vyměníte za legendární vybavení a další!

Hra vyžaduje připojení k internetu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 5
Doporučený věk: 15+
Rok vydání: 2023
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Adventury, Akční, Bojové, RPG
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Online Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: