PS5 NHL 24 CZ

Kód: 5197-N
Tip CZ titulky Na prodejně
Značka: EA
1 049 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Obsahuje české titulky

Detailní informace

Detailní popis produktu

EA SPORTS NHL 24 je dalším ročníkem oblíbené hry NHL, a nabízí díky novým herním funkcím a prvkům autentickou hokejovou akci se vším všudy. Zakus intenzitu a únavu při hře pod velkým tlakem zásluhou Systému vyčerpání, kdy vytrvalý tlak v útočném pásmu vede k novým účinkům s výrazným dopadem na hru. Fyzikálně řízený kontakt zaručí autentičnost tvrdých hitů, když soupeře prohodíš plexisklem nebo nedobrovolně pošleš na střídačku. A užiješ si bezkonkurenční možnosti ovládání hráče díky novým systémům Vizuální přihrávky a Úplná kontrola nad fintami.

Chel je ještě propojenější zásluhou hraní napříč platformami ve všech on-line týmových režimech. Těšit se můžeš na Momenty HUT, které ti umožní připomenout si slavné okamžiky z hokejové historie i nejpohlednější akce z nedávné doby. Celkovou autentičnost ještě vylepší Momenty radosti v podobě více než 75 nových gólových oslav a vylepšená zápasová prezentace doplněná o živější atmosféru v hledišti.

NHL 24 nabízí vylepšené možnosti hraní napříč platformami, takže si můžeš v HUT a WOC zahrát s hráči ze stejné generace konzolí od Sony a Microsoftu a užít si tak dosud nejpropojenější verzi Chel.

EA SPORTS NHL 24 se dál spoléhá na sílu enginu Frostbite, který přináší na konzole bezkonkurenční vylepšení grafické stránky hry. Frostbite pomáhá oživit dění – od dynamického osvětlení po přepracovanou věrnost postav.

PŘENESENÍ OBSAHU
Hráči, kteří začnou hrát NHL 24 na systému PlayStation 4 nebo konzoli Xbox One, budou mít možnost převést hodnotu svého týmu v HUT a postup do verze pro PlayStation 5 nebo Xbox Series X|S podle toho, kterou z platforem nové generace vlastní. Přenesení obsahu znamená, že v rámci NHL 24:
Mohou uživatelé ochránit 20 hráčských předmětů + trenéra na své aktuální soupisce a převést je na novou konzoli.
Po přesunu obsahu ze systému PS4 na PS5 nebo z konzole XONE na XSX|S bude obsah z platformy starší generace z bezpečnostních důvodů převeden na neobchodovatelný.
Všechny mince a předměty zbývající ve svojí sbírce obdržíš na svůj účet na platformě nové generace v obdobné hodnotě ve formě obchodovatelných balíčků.

HERNÍ SYSTÉM
Novinky v NHL 24 posouvají autentickou akci na ledě plnou tlaku, živelnosti a kontroly nad hrou na novou úroveň. Můžeš se těšit na opravdu intenzivní hokej.

SYSTÉM VYČERPÁNÍ
Kompletně přepracovaný herní zážitek z Chel, který odměňuje delší útočné akce a čas strávený v útočném pásmu, přidává novou dynamickou vrstvu autenticity a vzrušení.

 • Systém vytrvalého tlaku - Útočící tým nyní může získat výraznou výhodu díky systému vytrvalého tlaku. Pokud se hráčům/hráčkám podaří udržet tlak v útočném pásmu, aktivují bonus Vytrvalý tlak, který na omezenou dobu sníží soupeřovy vlastnosti a otevře jim větší prostor pro pohyb a přípravu akcí.
 • Systém únavy brankářů/brankářek* - Díky novému systému únavy brankářů/brankářek se soupeřův brankář / soupeřova brankářka unaví tím víc, čím déle dokážeš udržet svůj tlak. Únava ovlivňuje schopnost brankáře/brankářky reagovat na střely a tuto novou skutečnost vycházející z reálného hokeje pomůže ve hře zprostředkovat až 75 nových brankářských animací.

FYZIKÁLNĚ ŘÍZENÝ KONTAKT
Přepracovaná fyzika a animace přinášejí revoluci ve fyzickém kontaktu a realistickém napadání tělem jako nikdy předtím. Nové fyzikální reakce založené na animacích vytvářejí velké momenty v jakémkoli okamžiku zápasu. Větší hity navíc otevírají více příležitostí k získání puku, ale pokud se ti na ně nepodaří navázat, ocitneš se mimo pozici, což s sebou přináší novou úroveň hratelnosti v podobě rizika a s ním spjaté odměny. A ano, ti, kteří si rádi užívají fyzický hokej, mohou nově rozbít plexisklo a poslat soupeře nedobrovolně na střídačku.

SYSTÉM VIZUÁLNÍCH PŘIHRÁVEK
Přemapování hlavních tlačítek na tvoje spoluhráče/spoluhráčky spolu s novou vizuální ikonografií nad příjemci/příjemkyněmi přihrávek zaručuje přímější přihrávky a možnost přihrát kamkoli a kdykoli na ledě. Funkce přihrávek jedním dotykem navíc umožňuje rychle přesouvat puk po ledě a využívat velkých příležitostí klepnutím na tlačítko přihrávky v okamžiku, kdy je kotouč v pohybu. Toto vše zaručuje kreativnější a autentičtější výměnu puku.

OVLÁDÁNÍ BRANKÁŘE/BRANKÁŘKY
Díky vylepšenému ovládání brankáře/brankářky je hra na gólmana/gólmanku přístupnější a intuitivnější. Nový systém Navázané ovládání umožňuje klouzat dopředu a dozadu, provádět zákroky a poté se automaticky vrátit zpět do vycentrované pozice, což hráči usnadňuje soustředění na hru.

Nový systém instinktů, v jehož rámci můžeš odhadnout umístění střely a získat tak bonus k pokusu o zákrok – špatný odhad však zvyšuje šanci na gól.
Pro zkušené brankáře a brankářky se jedná o velmi zajímavou novinku.

ÚPLNÁ KONTROLA NAD FINTAMI
Díky kompletní úpravě nastavení ovládání je používání efektních pohybů intuitivnější a přístupnější. Navíc se můžeš těšit na novou možnost naznačení, přihrávky nebo kličky po libovolné fintě, což hráčům otevírá zcela novou úroveň kreativity a strategie.

AUDIOVIZUÁLNÍ PODOBA
Díky zásadním vylepšením audiovizuální prezentace zápasů – od gólových oslav přes řev diváků až po hlasy z komentátorských stanovišť – si budeš připadat jako na stadionu. Navíc můžeš využít nové dynamické způsoby, jak oslavit své góly.

MOMENTY RADOSTI
Přenos ze zápasu působí živěji než kdykoli předtím díky více než 75 novým animacím gólových oslav, novým úhlům kamery, světelným efektům a možnosti nastavit si oslavy tak, aby hráči a hráčky mohli své střelecké úspěchy oslavit dle svých představ.

VYLEPŠENÁ ATMOSFÉRA V HLEDIŠTI
Jedná se o zdaleka nejenergičtější publikum v Chel. Nové reakce na události jako významná přerušení hry, bleskové útoky, vrcholící vytrvalý tlak nebo dramatické momenty comebacků zlepšují pocit z toho, že stadion opravdu žije.

VYLEPŠENÍ VYSÍLÁNÍ

 • Nová spolukomentátorka - Na komentátorském stanovišti se nově objeví ostřílená komentátorka a dvojnásobná olympijská vítězka v ledním hokeji Cheryl Pounder. Její zkušený hlas a přehled hokejové profesionálky na té nejvyšší úrovni vdechnou dění na obrazovce nový život.
 • Dynamické mantinely - V rámci vylepšení podpory rozšířené reality se budou na mantinelech objevovat informace o klíčových momentech na ledě, jako jsou odložené tresty, gólové souhrny, statistické milníky a nejrůznější doplňky zdůrazňující ony nápadité gólové oslavy.

HERNÍ REŽIMY

HOCKEY ULTIMATE TEAM

 • Momenty HUT - Ať už jde o zápas z hokejových dějin, nebo klíčové výkony z uplynulého týdne play-off, v režimu Momenty HUT si můžeš připomenout nejrůznější důležité okamžiky – a získat zároveň odměny.
 • Úkoly 2.0 - NHL 24 představuje nový systém sledování úkolů v reálném čase založený na typech předmětů, týmech, hokejistech/hokejistkách a akcích na ledě, a to vše ruku v ruce s aktualizací postupu ve hře.

WORLD OF CHEL
Díky většímu počtu způsobů hraní, propojení a sebevyjádření se těš na dosud nejdynamičtější verzi WOC.

 • Smíšené kluby - Možnost hraní napříč platformami ve World of Chel znamená, že teď můžeš hrát proti svým přátelům na konzolích stejné generace. To znamená kratší doby čekání a rychlejší naskočení do zápasů.
 • Battle Pass - Zapoj se do akcí nabitých sezón s Battle Passem WOC přinášejícím bezplatné i prémiové odměny. Za čas strávený hraním ve WOC teď získáš odměny v podobě nové nabídky hráčských tříd a doplňkových předmětů, které změní tvůj způsob hraní.
 • Tvůrčí zóna - Celkové vylepšení a zefektivnění uživatelského prostředí zaručuje bleskovou odezvu při přepínání mezi různými aspekty Tvůrčí zóny během přizpůsobování postavy.
 • Vylepšená EASHL - Mezi novinky NHL 24 patří neformální režim, vylepšený systém vyhledávání her, více lidských hráčů i vylepšení, díky nimž bude získávání ZB v rámci Battle Passu zábavnější. Upravené play-off EASHL nabízí autentickou, zjednodušenou 16zápasovou cestu k titulu, kde jedno zaváhání znamená konec. Po skončení play-off bude vyhlášen globální šampion.
 • Obchod WOC - Hraj, vyhrávej, slav. Díky úpravám v obchodě WOC máš možnost získat ještě více předmětů k přizpůsobení své postavy, stejně jako přístup k exkluzivním prémiovým sadám vlastních postav, hráčských bannerů apod. Navíc ve zcela novém týmovém obchodě NHL zakoupíš exkluzivní předměty od svých oblíbených klubů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 5
Doporučený věk: 12+
Herní série: TOP hry, NHL
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Sportovní
Lokalizace: CZ titulky
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation
Rok vydání: 2023

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: