PS4 Hello Neighbor 2 CZ

Kód: 6754-N
CZ titulky
749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

Obsahuje české titulky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslíš si, že můžeš věřit svým sousedům? Tak to jsi na omylu…Tvým hřištěm se stává celé městečko a všichni jeho obyvatelé se proměňují v podezřelé. Na každém z nich je něco podivného, jen zatím nedokážeš říct co přesně. A tak musíš vzít rozum do hrsti, důkladně naplánovat další postup a pustit se do pátrání po stopách skrývajících se za zataženými závěsy zdejších rozmanitých domů.

Malebné městečko

Procházej se ulicemi sandboxového světa Raven Brooks a pozoruj chování jeho obyvatel. Co se asi nachází v podkroví domu vycpávače zvířat? Pročpak jistý gentleman s knírkem chodí každou noc do zábavního parku? Jaká tajemství skrývá starostova pracovna? To je jen několik z otázek, které si možná začneš klást.

Odhal velké tajemství

Jako správný investigativní novinář se pliž kolem, nahlížej do oken cizích domů a pokus se přijít na způsob, jak přechytračit jejich obyvatele, abys zjistil, co skrývají, a ulovil pořádného sólokapra, který vrhne světlo na nejpečlivěji střežená tajemství Raven Brooks. Háček spočívá v tom, že každou postavu v Hello Neighbor 2 řídí umělá inteligence, která se průběžně učí z chování všech hráčů hrajících hru a tím obyvatelům Raven Brooks umožňuje ještě lépe chránit svou uzavřenou komunitu a její tajemství…Strhneš závoj pečlivě halící městečko Raven Brooks? Přechytračíš svého souseda a zjistíš, co skrývá? Nikdo jiný na to odvahu nemá…

Vlastnosti:

  • Zkoumej Raven Brooks a odhal všechna jeho tajemství. Procházej se svobodně ulicemi městečka – každý dům i všichni obyvatelé ti jsou plně k dispozici.
  • Proměň se v investigativního novináře – pliž se kolem a zjisti, co skrývají tvoji sousedé.
  • Dokážeš přechytračit obyvatele řízené pokročilou umělou inteligencí, která se průběžně učí

a zdokonaluje a tím obyvatelům Raven Brooks umožňuje ještě lépe chránit svá tajemství?

  • Jedině ty můžeš odkrýt temnou stránku městečka Raven Brooks!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 4
Doporučený věk: 12+
Herní série: TOP hry
Rok vydání: 2022
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Adventury, Akční, Hororové
Lokalizace: CZ titulky
Počet hráčů: Singleplayer

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: