PS4 Hello Neighbor 2 CZ

Kód: 6754-N
CZ titulky
799 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Obsahuje české titulky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myslíš si, že můžeš věřit svým sousedům? Tak to jsi na omylu…Tvým hřištěm se stává celé městečko a všichni jeho obyvatelé se proměňují v podezřelé. Na každém z nich je něco podivného, jen zatím nedokážeš říct co přesně. A tak musíš vzít rozum do hrsti, důkladně naplánovat další postup a pustit se do pátrání po stopách skrývajících se za zataženými závěsy zdejších rozmanitých domů.

Malebné městečko

Procházej se ulicemi sandboxového světa Raven Brooks a pozoruj chování jeho obyvatel. Co se asi nachází v podkroví domu vycpávače zvířat? Pročpak jistý gentleman s knírkem chodí každou noc do zábavního parku? Jaká tajemství skrývá starostova pracovna? To je jen několik z otázek, které si možná začneš klást.

Odhal velké tajemství

Jako správný investigativní novinář se pliž kolem, nahlížej do oken cizích domů a pokus se přijít na způsob, jak přechytračit jejich obyvatele, abys zjistil, co skrývají, a ulovil pořádného sólokapra, který vrhne světlo na nejpečlivěji střežená tajemství Raven Brooks. Háček spočívá v tom, že každou postavu v Hello Neighbor 2 řídí umělá inteligence, která se průběžně učí z chování všech hráčů hrajících hru a tím obyvatelům Raven Brooks umožňuje ještě lépe chránit svou uzavřenou komunitu a její tajemství…Strhneš závoj pečlivě halící městečko Raven Brooks? Přechytračíš svého souseda a zjistíš, co skrývá? Nikdo jiný na to odvahu nemá…

Vlastnosti:

  • Zkoumej Raven Brooks a odhal všechna jeho tajemství. Procházej se svobodně ulicemi městečka – každý dům i všichni obyvatelé ti jsou plně k dispozici.
  • Proměň se v investigativního novináře – pliž se kolem a zjisti, co skrývají tvoji sousedé.
  • Dokážeš přechytračit obyvatele řízené pokročilou umělou inteligencí, která se průběžně učí

a zdokonaluje a tím obyvatelům Raven Brooks umožňuje ještě lépe chránit svá tajemství?

  • Jedině ty můžeš odkrýt temnou stránku městečka Raven Brooks!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 4
Doporučený věk: 12+
Herní série: TOP hry
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Adventury, Akční, Hororové
Lokalizace: CZ titulky
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation
Rok vydání: 2022
Položka byla vyprodána…

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: