Hry na PlayStation 4

PlayStation 4 je nejprodávanější a momentálně také nejoblíbenější konzolí na trhu. Prohlédni si naši nabídku, která obsahuje mnoho nových, ale také bazarových her. Bez obtíží si u nás vybereš konkrétní tituly, které obsahují české titulky. U nás bez obtíží seženeš hry, které jsou pro více hráčů nebo určené pro virtuální realitu za pomoci PlayStation VR. Co se týče žánrů, tak ti můžeme nabídnout Akční adventury, arkádové skákačky nebo simulátory. Na své si přijdou také ti, kteří mají pro strach uděláno, neboť máme i hororové tituly. Pro tvé ratolesti bude ideální volba her z dětské sekce, a to zejména LEGO hry. Jsme připraveni i na ty, kteří mají rádi pořádné RPG či akční střílečky.

Série Gran Turismo ti nabídne skutečný závodní požitek. Pokud i tak váháš, které herní série nesmí chybět v tvé sbírce, tak rozhodně musíš vyzkoušet série GTA, Call of Duty, God of War nebo Uncharted.

Fotografie her jsou ilustrační. Informace o jazykové mutaci a speciálních edicích daných titulů jsou uvedeny přímo v názvu.

 

Nejprodávanější

88
24991882499
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Další informace
Doporučený věk
Herní žánr
Kompatibilita
Stav

Stránka 1 z 30 - 525 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 30 - 525 položek celkem

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.