PS4 Detroit Become Human CZ Bazar

 
Bazar CZ titulky
 

AB_CZ

Dostupnost Momentálně nedostupné
449 Kč
Kód produktu 7733-B0
Kategorie Hry na PlayStation 4
Položka byla vyprodána...
 

V nedaleké budoucnosti žijí vedle sebe lidé a pokročilí humanoidé. Něco se však zvrtne a přichází zcela nečekané problémy. Exkluzivní titul pouze pro PS4.

Chopíš se osudu mnoha postav a uvidíš ten samý příběh z několika úhlů pohledu. Rozhodování v napínavých situacích pak bude mít zcela jiné grády. Díky netradičním herním mechanismům se celý příběh odvíjí na základě tvých voleb. Prakticky všechny postavy mohou zemřít v případě špatných rozhodnutí.

Hra je thriller na styl neo-noir, který se odehrává v blízké budoucnosti, ve městě Detroit. Androidi, kteří vypadají přesně jako lidské bytosti, je nahradili ve většině úloh, jsou to dělníci, chůvy, zahradníci, zdravotní sestry, učitelé, prodavači a vykonávají mnohé další povolání. Příběh se začíná nevysvětlitelným incidentem, který začal ovlivňovat androidů. Někteří se bez stopy ztratí, další vykazují neobvyklé chování a podivuhodné náznaky emocí. Začínají se šířit zvěsti o deviantních Andorid, ale nikdo přesně neví, co se ve skutečnosti děje.

Podobné produkty

Další informace CZ titulky
Doporučený věk 18+
Stav Použité
Žánr Adventury, Akční, Příběhové

Trailer


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: