PS4 The Witcher 3: Wild Hunt - GOTY Edition CZ

Kód: 3308-N
Tip CZ titulky
449 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení

AB_CZ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální edice obsahuje nejen hru Zaklínač 3: Divoký hon, ale také obě dodatečná DLC – Srdce z kamene a O víně a krvi. Obě přidaná dobrodružství zvětší mapu o třetinu, a ještě přidají dalších 50 hodin příběhu.

Jedno z nejlepších RPG v historii přichází ve své GOTY Edition. Mnoha cenami ověnčený titul, který uzavírá cestu zaklínače Geralta. Jak veškeré události naznačují, tak se blíží konec světa. Divoký hon podle všeho již začal brázdit oblohu a Geralt je nucen se mu postavit čelem, neboť se pokusí odvrátit zkázu známého světa, ale rovněž se pokusí zachránit čarodějku Yennefer.

Zaklínač 3: Divoký hon je tím největším a nejkomplexnějším fantasy RPG, jaké si vůbec dokážeš představit. Díky speciálnímu systému boje se pustíš do soubojů s těmi největšími a nejnebezpečnějšími monstry, jaká kdy po kontinentu chodila. Hra tě oslní svým prostředím, neboť hra obsahuje města, vesničky, jezera, hory, moře, lesy a mnoho dalšího. Celá mapa je tak dokonce třicetkrát větší než v případě hry Zaklínač 2.

Přebal hry může být v různých jazykových verzích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 4
Doporučený věk: 18+
Herní série: TOP hry, Witcher
Kompatibilita: Vylepšeno pro Next-gen
Licence / Značka: Witcher
Stav: Nové
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, RPG
Další informace: CZ titulky

Trailer

Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora DLC 29.5.2019 17:28
Dobrý den Goty Edition obsahuje i veškerý DLC obsah?
Odpovědět
DS Avatar autora Lokalizace 28.1.2019 00:32
Dobrý den, chtěl bych zeptat jestli je možnost přepnout jazyk na ruštinu nebo stáhnout takový jazykový balíček z PS storu? Předem děkuji za odpověď.
Odpovědět