PS4 Borderlands 3

Kód: 13944-N
249 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borderlands 3 je samozřejmě čtvrtý díl v sérii, na což si prostě budeme muset zvyknout, protože málokterá společnost poslední dobou čísluje své hry podle tradiční číselné posloupnosti. O hrách Borderlands se obecně dá říci, že jsou to šíleně vtipné vesmírné kovbojské akční RPG jako malované. Malované díky své originální papírovité grafice, to ostatní... Ne, běž si to raději zahrát, to bychom tu byli do konce stránky. 

Číslo čtyři se objeví znovu, a to v počtu hráčů, kteří si budou moci zahrát kooperativně spolu přes internet a tedy i v počtu nových hratelných postav, lovců pokladů (Vault Hunters). Jsou to lovecký robot FL4K se svou armádou přivolatelných potvor z hlubin jeho vlastní zvrácené fantazie, střelkyně Moze s arzenálem plným všech možných i nemožných bouchaček včetně robotického dělomedvěda, vrah Zane se svým dálkovým pomocným dronem a siréna Amara, která se se svými šesti přídavnými telekinetickými končetinami specializuje na starou dobrou dršťkovou.

Mezi hlavní novinky ve hře patří možnost aktivování tří schopností najednou, nový element v podobě radiace, která se bude přenášet z nepřítele na nepřítele, vesmírné cestování s návštěvami několika planet, vylepšené pohyby postav, interaktivní okolí, více režimů střelby u několika zbraní, vlastní obydlí pro každého hráče a nový dabing pro Claptrapa. Nově budou také z poražených nepřátel padat každému hráči jiné věci, aby se celá parta nepoprala o ten či onen prémiový klacek, nicméně hra vám vůbec nebude bránit přepnout na zaběhnutý systém z Borderlands 2. To je právě jedna z věcí, která odlišuje opravdu dobré hry od těch "jako jó, ale..." - představení nové mechaniky a zachování staré, aby si každý přišel na své. K úlevě mnoha fanoušků bude Borderlands 3 možné hrát i v režimu rozdělené obrazovky pro dva hráče.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: