PS3 Need for Speed: Most Wanted 2 Bazar

Kód: 9928-B0
Bazar
Značka: EA
499 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Need for Speed Most Wanted přináší obrovský otevřený svět, kde si každý může vybrat vlastní cestu k tomu, jak se stát nejhledanějším pirátem silnic. Budeš moci svobodně jezdit úplně všude, objevovat skryté herní prvky, sundávat ze silnice protivníky, vyzývat na souboje přátele nebo se jen tak projíždět a provokovat policajty. Veškeré tvé počínání tě přiblíží konečnému cíli - stát se jedničkou na seznamu „Most Wanted“.

Každý závod má start a cíl, ale pro jaký styl se rozhodneš, kdy a kde se soutěž uskuteční a jaké prostředky při tom využiješ, to vše záleží pouze na tobě. Připrav se na lov nejlepších časů, nejdramatičtější honičky s policajty o nejvyšší skóre, hledání nejšílenějších ramp pro skoky a mnoho dalšího.

Autolog 2.0 se postará o nikdy nekončící konkurenční boj a překonávání nových rekordů. Doporučení Autologu jsou navíc přímo rozšířena také na multiplayerovou část Need for Speed Most Wanted. Už žádné přihlašování do místností, nebo nudné čekání. Prostě jen naskočíš do velkého onlinového světa a okamžitě dostaneš porci testů, zkoušek a výzev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 3
Doporučený věk: 7+
Herní série: Need for Speed
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Závodní
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: