PS3 Rogues and Outlaws Collection Bazar

Kód: 7419-B0
Bazar
Značka: 2K Games
999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje hry Spec Ops: The Line, Borderlands 2 a Mafia II.

Spec Ops: The Line

Dubaj, nejmodernější město 21. století zapadlo pískem. Smrt je všude a nikdy nevíš zda se nepropadneš pod kouskem půdy, proto musíš našlapovat velice obezřetně. V tomto místě je hranice mezi životem a smrtí velice tenká. Je to jako šlapat po částečně rozpuštěném ledě.

Tvým úkolem je však nasadit svůj život a hledat ztracenou jednotku. Hra Spec Ops: The Line ti přináší zážitek propracovaného příběhu, který se vyrovná jakémukoliv filmu.

Borderlands 2

Borderlands 2 je pokračování vynikajícího RPG s prvky akce a otevřeného světa. Hra bude obsahovat nové postavy, obohacena o dovednosti, pestřejší prostředí, zbraně a vybavení, inteligentnější nepřátele a ambiciózní příběh, který nekuchtí nikdo jiný, než veteráni z Gearbox Software, kteří stojí za prvním dílem. Máme se připravit na znatelný rozdíl v prostředí oproti jedničce a hlavně na nepřátele, kteří mají daleko svižněji reagovat na tvou akci a tak i více působit jako skuteční hráči.

Mafia II

Mafia II vypráví krvavý příběh z mafiánského prostředí zasazený do konce čtyřicátých a počátku padesátých let minulého století, tedy doby, kdy vznikl hudební styl Rok'n'roll a design aut byl podřízený maximálnosti. Děj hry ztvárněný ve stylu hollywoodského filmu, plný autentických postav, jež žijí své životy v rušném městě, hráče naprosto pohltí. Čekají tě strhující automobilové honičky i přestřelky, při nichž tě bude mrazit v zádech, a samozřejmě poutavý a napínavý děj. Mafia II je více než důstojným nástupcem svého veleúspěšného předchůdce a ve svém žánru nemá konkurenci. Sundtrack ke hře je pak plný originálních hitů 50. let. Takže si nalaď rádio, odjisti samopal a zábava může začít…

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 3
Doporučený věk: 18+
Herní série: Borderlands, Mafia
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, RPG, Střílečky
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: