PS3 God of War Collection SAGA Bazar

Kód: 9637-B0
Bazar
2 999 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

STAV: A1+

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAGA obsahuje hry:

God of War, God of War II, God of War III a God of War Origins Collection, God of War: Chains of Olympus, God of War: Ghost of Sparta

Vyvinuto exkluzivně pro PlayStation 3, God of War představuje přepracované verze God of War a God of War II na jediném Blu-ray disku v plném rozlišení 1280x720. Obě známé a vychvalované hry, určené původně pro PS2, byly vylepšeny anti-aliasingem běžícím na 60 snímcích za sekundu pro plynulý běh na PS3. Navíc u obou her naleznete nově možnost využít napojení na PSN.

První God of War byl zasazen do temného světa starověké řecké mytologie a hráč přebral roli Kratose, sparťanského válečníka. Sužován svou temnou minulostí se vydává vstříc každému nebezpečí, ve snaze vykoupit svůj dluh vůči bohům a zbavit se vzpomínek, které ho stále dohání. Po deseti letech práce pro Olymp, vzdávajíce se poslední naděje, bohové mu udělili poslední úkol, zlikvidovat Arese, boha války. Ozbrojen smrtící řetězy se Kratos vydává překonat armády mytologických monster, legie nemrtvých vojáků a úžasně nebezpečné a drsné krajiny.

God of War II je zasazen do epického prostředí zničující mytologické války všech válek.

STAV: A1+

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 3
Doporučený věk: 18+
Herní série: God of War
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Adventury, Akční, Příběhové
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: