PS3 Assassin's Creed: Revelations Special Edition Bazar

Kód: 5598-B
Bazar
Značka: Ubisoft
299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální edice obsahuje navíc soundtrack.

PS3 Assassin's Creed: Revelations je akční dobrodružná hra vydaná pro herní konzoli PlayStation 3. Hra je součástí série Assassin's Creed a představuje závěrečnou část Eziovy trilogie.

V Assassin's Creed: Revelations hráči opět přebírají kontrolu nad Ezio Auditorem, italským vrahem, který se stal symbolem řádu Assassinů. Tentokrát se Ezio vydává na cestu do Konstantinopole, kde bude hledat odpovědi na tajemství Altaira Ibn-La'Ahada, zakladatele řádu Assassinů.

Hráči budou prozkoumávat otevřený svět Konstantinopole, který nabízí různé oblasti, jako jsou historické památky, tržiště a střechy města. Budou plnit různé mise a úkoly, které je budou posouvat kupředu v příběhu. Hra nabízí taktické souboje, stealth akce a parkour pohyby, které jsou charakteristické pro sérii Assassin's Creed.

Assassin's Creed: Revelations také přináší nový multiplayer režim, ve kterém hráči mohou soutěžit s ostatními hráči v různých taktických módech a postupovat v rámci řádu Assassinů.

Grafika hry je vynikající a detailní, s autentickým zobrazením historického prostředí Konstantinopole. Hra také nabízí skvělý hudební doprovod a kvalitní dabing, který přispívá k atmosféře dobrodružství.

Assassin's Creed: Revelations je ideální volbou pro fanoušky série Assassin's Creed a pro hráče, kteří si přejí prozkoumat historické prostředí a osudy Ezia Auditorea. Hra nabízí bohatý příběh, akční dobrodružství a možnost vstoupit do světa tajných organizací a vzrušujícího středověkého prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 3
Doporučený věk: 18+
Herní série: Assassins Creed
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Adventury, Akční, Open-world, Příběhové
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: