Seriál The Last of Us bude mít rekordní rozpočet

lastofus

zdroj obrázku: Naughty Dog

Na samém počátku, když byl seriál The Last of Us oznámen, tak mu zřejmě mnoho hráčů nedávalo přílišné naděje. Vše se však mění v průběhu času a s přibývajícími informacemi. Seriál totiž pro HBO nebude žádná jednohubka, ale dá mu naopak maximální péči. K projektu se nyní vyjádřil Damian Petti, šéf kanadské odborové unie IATSE 212. „Nemohu potvrdit rozpočet, ale jde pravděpodobně o největší filmový projekt, jaký nyní vzniká v Kanadě. Lehce se dostaneme na osmicifernou sumu za epizodu, což bude mít dobrý vliv na naší ekonomiku.“

To znamená, že by jedna epizoda vyšla minimálně na 10 milionů dolarů a celkově by se první řada dostala přes 100 milionů dolarů. Kupříkladu Hra o Trůny měla u poslední řady rozpočet 90 milionů dolarů. Je však důležité říct, že Hra o Trůny nabídla v závěrečné řadě 6 epizod, zatímco The Last of Us jich bude mít 10. Nicméně to dává naději, že projektu HBO rozhodně věří a hodlá nabídnout perfektní zážitek pro široké masy se zachováním původní předlohy.

Seriál The Last of Us bude v první řadě mapovat příběh prvního dílu. Hlavní role si střihnou herci Pedro Pascal (Joel) a Bella Ramsey (Ellie). Seriál se natáčí v kanadském městečku Fort Macleod.


Pokud chceš mít zprávy nejen o seriálu The Last of Us, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.