Call of Duty příští rok nedorazí

Aktualizace k 23.02. 9:25:

V letošním roce bychom se dle všeho měli dočkat nového dílu série Call of Duty. Spekulace naznačují, že půjde o Call of Duty: Modern Warfare 2, které naváže na titul z roku 2019. Nyní přichází agentura Bloomberg s tvrzením, že na hráče čeká po mnoha letech aktivního vydávání delší pauza. Poté, co vyjde Modern Warfare 2, tak si Call of Duty dá přestávku.

V roce 2023 by tak žádný díl z této série neměl dorazit. Activision údajně vyhodnotil situaci tak, že hráči nejsou příliš nadšení z každoročního vydávání a studia nemají dostatek času na řádný vývoj. Zprávu přinesl sám Jason Schreier, takže se dá počítat s tím, že se zakládá na pravdě. Příští rok se tak bude Activision Blizzard zaměřovat na podporu Call of Duty: Modern Warfare 2 a chystaného Warzone 2.


Původní zpráva

Call of Duty: Modern Warfare z roku 2019 patřil mezi nejvydařenější díly v sérii Call of Duty. Nabídl totiž velmi intenzivní boje a ve zcela novém enginu. Titul stále patří mezi ty nejhranější, čehož si je vědom i Activision. Zatímco letos vyjde Call of duty: Vanguard, tak příští rok se dle všeho máme dočkat Call of Duty: Modern Warfare 2.

codmw

zdroj obrázku: Activision

Hra je vyvíjena pod kódovým označením Project Cortez. Opět na ní pracuje studio Infinity Ward. Kampaň se bude točit okolo amerických speciálních jednotek, které budou muset bojovat s kolumbijskými drogovými kartely. Je pochopitelné, že o hře se ještě mnoho měsíců nic nedozvíme, ale informace opět vytáhl známý Insider Tom Henderson, takže je můžeme považovat minimálně z 50 % za pravdivé.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hře Call of Duty: Modern Warfare 2, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.