O Suicide Squad a Gotham Knights uslyšíme v říjnu

justiceleague

zdroj obrázku: Rocksteady

Už je to více než rok, co jsme se dočkali bláznivého traileru na hru Suicide Squad: Kill the Justice League. Ta vychází ze stejného univerza, jako Batman: Arkham. Brzy se však dočkáme dalších informací, neboť se hra společně s Gotham Knights ukáže na akci DC Fandome, a to už 16. října. Dočkáme se nových záběrů přímo z hraní a dalších novinek.

Druhá hra Gotham Knights nás vezme do Gothamu, kde po smrti Batmana nastal chaos a ten je potřeba dát do kupy. Objeví se tak hrdinové Nightwing, Red Hood, Batgirl a Robin. Všichni tak musí bojovat společně, aby zločin zastavili. Titul bude hojně stavět na kooperaci až 4 hráčů.

To samé platí pro Suicide Squad: Kill the Justice League, kde hlavními hrdiny budou Deadshot, Harley Quinn, Captain Boomerang a King Shark. Jejich cílem je eliminace hlavních hrdinů DC, jako jsou Superman, Wonder Woman či Aquaman.


Pokud chceš mít zprávy nejen o hrách Suicide Squad: Kill the Justice League a Gotham Knights, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.

Náš e-shop používá soubory cookies. Nedá se to jíst a podle nových pravidel EU to tady musíme mít. Odkliknutim se váš život nijak nezmění.