Unikl seznam trofejí pro A Plague Tale: Requiem. Hra dorazí brzy

O solidní překvapení se zřejmě brzy postará hra A Plague Tale: Requiem. Na internet se totiž dostal seznam všech trofejí, a tedy i achievementů, které ve hře budou. To dává naději na blízké vydání s čímž se příliš nepočítalo. Pravdou je, že na internetu se objevila informace o tom, že by titul měl vyjít 17.5. Konkrétně se datum objevilo v databázi PlayStationu.

Autoři se k tomu ještě oficiálně nevyjádřili, ale pravdou zůstává, že nedávno byla potvrzena česká lokalizace ve formě kompletních titulků. Zdá se tedy, že i texty se do hry již finišují. My ti nebudeme ubírat zážitek z hraní, ale pokud tě zajímá, co ve hře bude třeba udělat pro nejvyšší ocenění, tak se mrkni ZDE.

 

„Poté, co Amicia a Hugo utečou ze své zpustošené vlasti, vydají se daleko na jih, do nových oblastí a živoucích měst. Tam se pokusí začít nový život a dostat Hugovu kletbu pod kontrolu.

Jenže když se Hugovy schopnosti opět probudí, smrt a zkáza se vrátí v podobě žravých krys. Sourozenci jsou opět donuceni vydat se na útěk a vkládají naději do zaslíbeného ostrova, kde možná najdou klíč k Hugově záchraně.

Objevte cenu za záchranu svých milovaných během zoufalého boje o přežití. Útočte ze stínů či rozpoutejte peklo, překonejte soupeře i výzvy pomocí celé řady zbraní, nástrojů a nadpozemských sil.“

A Plague Tale: Requiem vyjde pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.


 Pokud chceš mít zprávy nejen o hře A Plague Tale: Requiem, přihlas se dole k odběru novinek a už ti nic neunikne.