XONE/XSX Far Cry 6 Gold Edition

Kód: 9657-N
Tip Na prodejně
Značka: Ubisoft
299 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Far Cry® 6 Gold Edition obsahuje hru a Season Pass.

„Jsi zlý? Jsi zrůda?“ ptá se krutý diktátor svého syna, když se dívají na protestující, kteří na ulici volají po revoluci. Anton Castillo se dostal k moci díky slibu, že kdysi prosperujícímu ostrovnímu národu Yara vrátí jeho zašlou slávu, a svou představu o ráji má v plánu uskutečnit stůj co stůj. Se svým 13letým synem Diegem, který mu svědomitě stojí po boku, drží Anton budoucnost Yary pevně ve svých rukou.

Yara leží v srdci Karibiku jako tropický ráj zamrzlý v čase. Desítky let ekonomických sankcí národ zdevastovaly, takže je nyní zchudlý a rozdělený. Část Yařanů Antona slepě následuje, zbytek je ve jménu obnovy ráje podroben. Když Antonova brutalita přesáhne krajní mez, pohár trpělivosti přeteče a po celé zemi se rozhoří oheň vzpoury.

Ve hře Far Cry® 6 se hráči ponoří do adrenalinem pulsujícího chaotického světa moderní partyzánské revoluce. Vydejte se do napínavého boje proti Antonově režimu v bujných džunglích i hustých městech jako Dani Rojas – místní Yařan, který se ocitl uprostřed všeho toho chaosu. V boji, kdy musíte použít všechno, co máte, využijte arzenálu jedinečných a překvapivých nových zbraní, vozidel a zvířecích společníků a staňte v čele revoluce, která vypálí tyranský režim do základů.

ZAŽEHNI BOJ ZA SVOBODU
Přidej se k revoluci proti utlačovatelskému režimu diktátora Antona Castilla a jeho náctiletého syna Diega, kterým vdechnou život hollywoodské hvězdy Giancarlo Esposito (Mandalorian, Perníkový táta) a Anthony Gonzalez (Coco).
Užij si filmový zážitek jako Dani Rojas, místní Yařan bránící svou zemi před vládou tyrana. Vyber si, jestli chceš hrát za muže nebo ženu, a vydej se na výpravu občana, který se stal partyzánským revolucionářem.
Setkej se s barvitou soupiskou nezapomenutelných postav v bohatém světě Yary, od ostrého bývalého špiona KGB až po jezevčíka, který je stejně roztomilý jako smrtící.

ROZERVANÁ YARA
Úplně poprvé v sérii Far Cry si užij rušné hlavní město: Esperanza. Svrhněte Antona ze sídla moci tak, že zůstaneš v utajení, anebo se pustíš do otevřeného boje proti Antonově armádě na ulicích.
Prozkoumej dosud to nejrozsáhlejší hřiště Far Cry a sjednoť revoluci v džunglích, na plážích a ve městech v celém ostrovním národu.

STAŇTE SE PARTYZÁNEM
Skoč do akce a chaotického partyzánského boje v srdci revoluce.
Když má nepřítel početní i palebnou převahu, každý partyzán se musí stát jednomužnou armádou. Na ostrově zamrzlém v čase budeš používat vše, co máš, abys udělal to, co potřebuješ. V boji proti neustupujícímu vojenskému režimu přijdou vhod i nekonvenční zbraně.
Žádný partyzán by neměl být sám, a tak se spoj se zcela novým zvířecím společníkem, jako je rozkošný jezevčík Chorizo, kterého nedokáže ignorovat žádný voják.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox One
Doporučený věk: 18+
Herní série: TOP hry, Far Cry
Kompatibilita: Vylepšeno pro Next-gen
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Open-world, Příběhové, Střílečky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Online Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, Xbox

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: