Xbox One Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Bazar

Kód: 9100-B0
Bazar
549 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crash Bandicoot se vrací jako legenda éry PlayStation 1. Slavný vačnatec se dočkal kompletního remaku původních tří titulů, které definovaly žánr plošinovek. V HD grafice s neuvěřitelnými detaily se tak vrací Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všechny díly nabízí zcela nové zpracování a nově nahranou hudbu.

Crash Bandicoot

Dr. Neo Cortex touží po ovládnutí světa s pomocí temného Uka Uka. Geneticky tak modifikuje různá zvířata, tak aby mu sloužila. Bude tedy třeba vyhledat pomoc Aku Aku a společně s Crashem projít desítky úrovní, čímž se v případě úspěchu podaří svět zachránit.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back

Dr. Neo Cortrex se znovu vrací, aby ovládl… tedy moment. On chce zachránit svět a pomoc vyhledá u Crashe Bandicoota. Že tu něco nesedí? To tedy rozhodně ne. Dokáže se Crash vzepřít osudu a prohlédnout lstivý plán Cortexe a jeho následovníků?

Crash Bandicoot 3: Warped

Poslední dějství je zajímavé tím, že Crash zde může využívat cestování časem. Díky tomu se vydáš pod hladinu moří, do starověkého Egypta nebo do středověku. Misí bude skutečně mnoho a na Crashe nečeká nic jednoduchého.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox One
Doporučený věk: 7+
Herní série: Crash Bandicoot
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Dětské, Skákačky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, Xbox
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: