Xbox 360 Tiger Woods PGA Tour 12 Bazar

Kód: 7569-B
Bazar
299 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůbec poprvé v historii série se hráči dalšího jejího pokračování s titulem Tiger Woods PGA TOUR® 12: The Masters budou moci vydat na legendární hřiště Augusta National, seznámit se s bohatou historií a tradicí turnaje The Masters a vyrazit do boje o jednu z nejvíce ceněných trofejí profesionálního golfu – slavným Zeleným sakem.

Legendární hřiště Augusta National Golf Club – Světoznámé hřiště Augusta National Golf Club se v sérii Tiger Woods PGA TOUR představí vůbec poprvé. Čekají na tebe náročné jamky tzv. Amen Corner a neopakovatelné zážitky při hře o Zelené sako.

Slavné momenty The Masters – Zopakuj si nejvýznamnější okamžiky historie The Masters. Přijmi výzvu a porovnej své schopnosti s někdejšími velikány golfu.

Prezentace ve stylu TV přenosů – Nový komentátorský tým „The Voice of The Masters“ tvoří zkušení profesionálové David Feherty a Jim Nantz ze stanice CBS. Jejich postřehy skvěle doplňují celkovou prezentaci hry ve stylu živých televizních přenosů.

S caddiem po boku – Hraj jako opravdový profesionál za asistence caddieho, jenž ti poskytuje rady a servis před každou ránou. Doporučí ti ideální postup a pomůže ti dosáhnout větších úspěchů. Bez caddieho pak už nebudeš chtít dát ani ránu.

Mistrovská hřiště – Vydej se na nejvěhlasnější hřiště PGA TOUR, jako jsou například TPC San Antonio, Pebble Beach a TPC Sawgrass.

EA SPORTS™ Live Tournaments – Poměř síly se skutečnými profesionály PGA TOUR na autenticky napodobených turnajích PGA TOUR v aktuálních termínech jejich konání nebo bojuj o setrvání na čele leaderboardu v denních či týdenních onlinových turnajích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox 360
Doporučený věk: 3+
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Sportovní
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: