USB HUB PS4 Pro

Kód: 913
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení

STAV: NOVÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Doplňkový USB HUB pro konzole Playstation 4 rozšíří původní dva porty na celkových 5. Jedná se o velice jednoduché a praktické řešení pokud potřebujete připojit větší množství periférií. HUB obsahuje jeden port USB 3.0 a čtyři USB 2.0, všechny je možné využívat v jeden okamžik i pro nabíjení. USB HUB není vhodný pro zapojování externího HDD. Barva a tvary zařízení přesně ladí k designu PS4, po zapojení tedy nepůsobí nijak rušivým dojmem.

Klíčové vlastnosti:

  • USB HUB s pěti porty speciálně určený pro PS4
  • Obsahuje 1× USB 3.0 a 4 × USB 2.0
  • Vhodný pokud potřebujete připojit větší množství periférií najednou
  • Má jednotný design jako konzole a po zapojení působí jako její součást
  • Kompatibilní pouze verzí s PS4 Pro

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro PlayStation 4
Stav: Nové
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Ps4 pro USB 24.6.2020 20:26
Nekupovat, je to shit.. Z 5 USB funguje pouze jeden a to modrej port USB.. Připojil jsem si Externí HDD 2 TB do modré.. Do druhého portu USB Flash od Sony Platinum, a pořád se to vypinalo že slabý signál.. A zbylí porty jsem už na další zařízení ani nezkoušel pac to že nejde druhý USB tak to je shit.. Mimochodem.. Zkoušel jsem všechny porty a nejde to.. Nejde to zároveň.. Když by dám jednu věc jako Externí HDD tak už sluchátka jdou.. Což znamená že mohu. Na 5 portu USB mít zaplou jen jednu věc ????????????
Odpovědět
K Avatar autora 25.6.2020 15:28
Závada s největší pravděpodobností opravdu není v USB hubu. Máte vedle sebe zapojený externí disk a bluetooth adaptér od bezdrátových sluchátek. Externí disk Vám ruší signál bluetooth, tím pádem se Vám sluchátka odpojují. Stačí si pohrát s rozložením zařízení, případně použít delší kabel pro disk nebo adaptér. Píšete, že jste další porty nezkoušel, v další, že zkoušel.. Nikdo Vám nebrání zboží vrátit nebo reklamovat, pokud nejste s produktem spokojený. Děkujeme.
X Avatar autora USB2 na PS4?? 25.4.2019 20:47
Dobrý den. Toto je dotaz spíš na výrobce než prodejce, ale za zeptání nic nedám a třeba u vás na prodejně bude někdo, kdo by tomu mohl rozumět. Zajímá mě, proč když má PS4 své standardní 2xUSB 3.1, proč jsou zde 4xUSB2 a 1xUSB3, proč tady není rovnou 5xUSB3 proč tam jsou ty USB dvojky, když je PS4 vůbec nemá??? Nevadí to, bude to fungovat jak má? Nezhoršuje to přenos a nekrátí to životnost baterií ovládačů které se přes to pomalé USB2 nabíjí? Normálně jsou totiž ke koupi i rozbočovače, které z jednoho USB3 udělají 4xUSB3, sice je to přes drát a nevypadá to tak pěkně jako toto, ale vzhledem k tomu, že toto taky není originál SONY produkt k PS4, zdá se mi to lepší přes ten drát který udělá 4xUSB3, než z USB3 dělat USB2, nějak tomu nerozumím, proč ze trojek dělat pomalé a horší dvojky, které na PS4 nemají co dělat :) Kdyby tam byly ty trojky alespoň dvě z pěti nebo tři, tak ok, ale tohle mi přijde divné. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
K Avatar autora 25.6.2020 15:32
Ani v KONZOLIŠTI nemůžeme překonávat zákony fyziky, pane Lukáši. :)
LH Avatar autora Fake 24.6.2020 20:40
Jo Kamo, je to fake, já koupil a lituju víc jak 2 zařízení nelze sloučit.. Já měl HDD a sluchátka na flašku anachytas se.. Prostě shit nekupovat.. Tohle jste z webu konzolista posrali..
A Avatar autora 23.8.2019 23:09
Ps4 pro má jeden USB 2.0 a jeden 3.0