DOPRAVA ZDARMA s Balíkovnou! Nakup za 500 Kč, použij kód BALIK24 a sleva na dopravu je tvoje.

XSX Dragon's Dogma 2

Kód: 3858-N
Tip Na prodejně
1 499 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na tvojí cestě se k tobě připojí pěšáci, tajemné bytosti z jiného světa, se kterými prožiješ tak jedinečné dobrodružství, že si budeš připadat, jako by tě na dobrodružství doprovázeli další hráči.

Všechny prvky ve hře byly povýšeny díky fyzikálním technologiím, umělé inteligenci (AI) a nejnovějším grafickým řešením, díky čemuž se hra Dragon's Dogma 2 stává skutečně pohlcujícím fantasy světem.

Tvoje cesta, tvůj styl
Ovládej nabroušené meče, nejrůznější luky a pronášej mocná kouzla. Povolání ve hře Dragon's Dogma 2 ti dávají možnost přistupovat k boji tak, jak chceš. Chceš rubat protivníky pěkně zblízka, či si je pomocí zbraní na dálku nepřipustíš k tělu anebo je zasypeš kouzly? Volba je jen na tobě.

Společnost na osamělé cestě
Budeš si moci přizpůsobit vlastního hlavního pěšáka, který bude vždy doprovázet tvého Arisena a prostřednictvím sítě můžete uzavírat smlouvy až se dvěma dalšími pěšáky z řad ostatních hráčů.

Tváří v tvář bestiím
Za hranicemi města se setkáš s rozmanitými příšerami, které obývají zdejší země. Budeš se muset rozhodnout, zda se zapojíš do bojů, nebo budeš hledat alternativy. Měj na paměti, že je důležité mít správně rozmístěné členy party nejen podle terénu v okolí ale i dle bestií, kterým čelíš.

Obyvatelé světa
Cestovatelé, obchodníci, vojáci a další lidé se věnují svému každodennímu životu. Všichni jsou zaujati svými vlastními cíli a motivy a projevují různé emoce. Občas tě mohou přivést k úkolu tím, že tě osloví a požádají o laskavost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox Series X
Doporučený věk: 18+
Rok vydání: 2024
Stav: Nové
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Hardcore, RPG
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Singleplayer
Kategorie: Hry, Xbox

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: