PS5 The Last of Us Part II Remastered CZ

Kód: 3148-N
Akce Novinka Tip CZ titulky Na prodejně
1 199 Kč –16 %
tlou
1 199 Kč –16 % 999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Obsahuje české titulky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Titul s více než 300 oceněními za hru roku ti nyní jako The Last of Us Part II Remastered s řadou technických vylepšení umožní vrcholný herní prožitek oceňovaného příběhu Ellie a Abby.

Hra The Last of Us Part II Remastered, vytvořená pro PS5, vylepšuje původní hru pro PS4 způsobem, který dosud nebyl možný. Režim věrohodnosti nyní nabízí grafický výstup ve 4K* a řada grafických vylepšení oživuje nádherný a zároveň nebezpečný svět. Hra The Last of Us Part II Remastered přináší rychlejší načítání a využívá plné integrace haptické odezvy adaptivních spouští bezdrátového ovladače DualSense™, čímž tě zcela vtáhne do jakékoliv činnosti Ellie a Abby.

Vyzkoušej si propracovaný systém hry The Last of Us Part II ve zcela novém režimu! Bojuj v každému průběhu hrou o co nejdelší přežití – vyber si cestu řadou náhodně vybraných střetnutí s různými nepřáteli a nezapomenutelnými lokacemi z celého titulu Part II, která vrcholí napínavými souboji s bossy. V řadě rozdílných střetnutí na tebe díky jedinečným herním modifikátorům budou v boji o úspěch – a přežití – čekat nenadálé výzvy. Zahraj si za různé postavy, včetně dosud nehratelných, mezi kterými nechybí Dina, Jesse, Lev, Tommy a další, z nichž každá nabízí různé herní styly. Svým postupem si navíc odemkneš vzhledy, které v tomto režimu budeš moct následně použít.

Nech se vtáhnout tímhle oblíbeným dobrodružstvím a zjisti, jak vznikala původní hra.

• Vystřižené úrovně ti umožní prozkoumat rané verze tří nových úrovní, které se do původní hry nedostaly.

• Užij si hodiny nových komentářů vývojářů a během průchodu hrou poslouchej, jak probíhal vývoj Part II.

• Využij svůj hudební potenciál při volné hře na kytaru, která navíc zahrnuje nové odemykatelné nástroje, nebo se vrhni do nového režimu rychlého průběhu** a vystav své nejlepší časy.

• Sadu funkcí přístupnosti pro Part II nyní rozšiřuje také popisné ozvučení a převod řeči na vibrace.

• The Last of Us Part II Remastered obsahuje také zcela nové odemykatelné vzhledy postav a zbraní, které hráči mohou použít pro Ellie i Abby.

The Last of Us Part II Remastered nabízí v režimu věrohodnosti nativní výkon ve 4K, vylepšenou snímkovou frekvenci a podporu variabilní obnovovací frekvence.

Grafická vylepšení zahrnují zvýšené rozlišení textur, větší úroveň detailů, zvýšené rozlišení stínů, vylepšenou vzorkovací frekvenci animací a další.

Fanoušci seriálu The Last of Us od HBO mohou pokračovat v příběhu Joela a Ellie, který se odehrává pět let po jejich nebezpečné cestě napříč postpandemickými Spojenými státy.

A hráči, kteří The Last of Us Part II rozehráli na konzoli PlayStation®4, mohou díky přenosu uložených her do The Last of Us Part II Remastered pokračovat přesně tam, kde skončili.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: