PS5 Avatar: Frontiers of Pandora

Kód: 5568-N
Tip
1 399 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avatar: Frontiers of Pandora je akční dobrodružná hra z pohledu první osoby, která se odehrává na západní hranici.

Ty, Na'vi, jsi byl unesen lidskou militaristickou korporací známou jako RDA a zformováni, abys sloužil jejich účelům. O patnáct let později jsi se osvobodil, ale ocitl ses jako cizinec ve svém rodišti. Znovu se spoj se svým ztraceným dědictvím a zjisti, co skutečně znamená být Na'vi, když se připojíš k ostatním klanům, abys ochránil Pandoru před RDA.

PROZKOUMEJ SVĚT PLNÝ NEBEZPEČÍ
Poznej epické divy Western Frontier, dosud neviděného kontinentu Pandory. Vydej se na cestu krásnými, ale nepředvídatelnými oblastmi otevřeného světa, kde snížení ostražitosti může vést ke smrtelným chybám.

STAŇ SE NA'VI
Využij svou neuvěřitelnou sílu a hbitost a zároveň si upravuj postavu, vyráběj nové vybavení a vylepšuj dovednosti a zbraně tak, aby vyhovovaly tvému hernímu stylu.

OVLÁDNI NEBE
Spoj se s vlastním osobním banshee, které ti poskytne výhodu ve vzdušných soubojích a lze ho využít při cestování napříč rozlehlým územím Western Frontie

ZVLÁDNI VÍCE BOJOVÝCH STYLŮ
Bojuj proti nebezpečím Pandory, když si osvojíš přesnost tradičních zbraní Na'vi, včetně luku a vrhače oštěpů, nebo využij svůj lidský výcvik s ničivějšími zbraněmi, jako je útočná puška nebo brokovnice.

SDÍLEJ SVÉ DOBRODRUŽSTVÍ V PLNÉ KOOPERATIVNÍ KAMPANI
Zahraj si celou příběhovou kampaň v režimu pro jednoho hráče nebo s kamarádem online v kooperaci pro dva hráče.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: