PS3 Army of Two Bazar

Kód: 1825-B0
Bazar
Značka: EA
249 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Lokalizace: Angličtina

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojené státy, které si snaží udržet svůj celosvětový vliv dávají obrovské množství prostředků společnosti Private Military Corporations. Od války ve Vietnamu se toto číslo zvětšilo desetkrát a stále roste. A jelikož se situace ve vlastní zemi začíná státu vymykat z rukou, je stále těžší říci, kdo vlastně drží moc v těch svých.
Jako bývalý člen Rangers se stáváte členem PMC. V Army of Two budete čelit úkolům po boku svého parťáka. Mise vás donutí rozvíjet a využívat správné kombinace vašich schopností, což je nutné aby se z vás stala nejsmrtelnější dvoučlenná armádní jednotka. Ať už s živým spoluhráčem nebo unikátní AI Army of Two, zažijete revoluční nový způsob, jak si užít akční střílečku.
Od ostřelování po seskoky s padákem - hráči si budou užívat akcí nabité scénáře, kde budou muset využít svůj důvtip, sílu a arzenál sdílených upravitelných zbraní, aby si dokázali poradit s protivníky a dokončit úkoly.
Hra nabízí hladký přechod od spolubojovníka řízeného AI k živému spoluhráči, který je právě online. Kde jeden muž nestačí, chce to armádu dvou, aby nás zachránila.

Cooperace už není jenom mód, je to celá hra. Hráči podnikají mise pro dva a musí vytvořit unikátní strategie a taktiku pro dva, aby vytvořili takovou převahu dvou bojovníků, které protivníci neodolají.
Army of Two přináší inteligentní umělou inteligenci PAI, která interaguje, přizpůsobuje se a učí se od svého lidského parťáka. PAI se také přizpůsobuje schopnostem hráče a způsobům jak hru hraje a podle toho se chová - buďto vede svého spoluhráče, prosazuje strategii nebo jen plní zadané rozkazy.
Upravte a vylepšete si tucty smrtících zbraní a podělte se o ně se svými spoluhráčí jak online tak offline.
Herní studio EA v Montrealu pracuje na realističnosti postav a efektech prostředí, což zahrnuje například dynamiku kapalin, která zvládá simulaci vln na otevřeném oceánu stejně jako animace založené na reálné fyzice.
Army of Two uchvátí hráče příběhem s politickým podtextem, zaměřeným na etnické dopady jednání společnosti Private Military Corporations.
Army of Two definuje novu online hratelnost pro dva hráče, kteří mohou v průběhu hry pezproblémově přecházet mezi živými spoluhráči a parťáky řízenými PAI.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PlayStation 3
Doporučený věk: 18+
Stav: Použité
Typ distribuce: Krabicová
Žánr: Akční, Střílečky
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Lokální Multiplayer, Singleplayer
Kategorie: Hry, PlayStation

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: