Společenské hry a hračky

#showmore#

Vypadl proud, ale chceš si stále hrát? Nebo už Tě z civění do obrazovky bolí oči? Ať tak nebo tak, dej si od videoher na chvíli pauzu a zabav se se svými oblíbenými hrdiny jinak. 

Svolej celou rodinku a pusťte se do skládání puzzle skládaček. Svůj výtvor si přitom můžeš kdykoliv pověsit na zeď jako obraz, a tak na tebe při hraní může dohlížet tvůj oblíbenec. Vybrat si přitom můžeš z oblíbených značek, jako je kouzly oplývající Harry Potter, zábavní Přátelé, či silou vyzařující The Witcher.

Bojíš se po nějaké hororovce jít spát sám? Nevadí! Náš široký výběr plyšáků Tě před padouchy ochrání! Můžeš třeba využít sílu Pikachu, nebo kovově zářícího Iron Mana a mnoho dalších.

Hráčský instinkt u fanoušků Pokémonů nezmizí ani po vypnutí obrazovky. Naopak, šáhnou po některém balíčku Pokémoních karet a vrhnou se do víru soubojů. Správný trenér Pokémonů chce mít vždy rozmanitý výběr animovaných bojovníků. Neváhej tak ani ty sesbírat co největší počet kartiček a zapoj se do trenérské komunity, kde můžeš sbírat znalosti a vyměňovat karty s ostatními trenéry.

 

Stránka 1 z 2 - 61 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 61 položek celkem